Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Élhet úgy két elvált ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élhet úgy két elvált ember együtt, egy nagy hátban, két közös gyerekkel, mint két idegen?

Figyelt kérdés
Úgy értem létezik, hogy már tényleg semmit nem éreznek egymás iránt, nem lobban fel semmi, mindenki éli a saját életét.
2013. okt. 14. 17:26
 1/9 A kérdező kommentje:
*házban
2013. okt. 14. 17:26
 2/9 anonim ***** válasza:
Előfordul ilyen, természetesen. Lehet kimondva és kimondatlanul is.
2013. okt. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igen ... ez még válás előtt is megtörténhet
2013. okt. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen. Ha nem kötekednek egymással, akkor nincs ebben semmi különös.
2013. okt. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen.Ha békén hagyják egymást.Mi így éltünk a volt férjemmel 3 évig,aztán elköltöztem,mert elég lett a hülyeségeiből.A gépen mindig azt nézte,merre jártam,feltörte a felhasználóimat több helyen,leselkedett a fürdőben amikor fürödtem,éjszaka bemászkált abba a szobába ahol aludtam...stb.stb.
2013. okt. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömnél ez volt, elváltak, de nem tudtak külön költözni anyagi okokból, így élt 2 elvált szülő és a gyerekük egy kicsi lakásban több mint egy évtizedig.
2013. okt. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Természetesen és egyben sajnos előfordul ilyen,manapság nem is ritkán.Gondolom főleg az anyagiak miatt.
2013. okt. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Igen, élhetnek, de nagyon lélekromboló hosszú távon mindkét fél számára.Legfőképp a gyermekeknek borzasztó ilyen légkörben élni.Az már nem család, csak kényszerű együttlakás.Sajnos az anyagi okok gyakran kényszerítik a feleket erre,mert nem egyszerű egyedül talpra állni.
2013. okt. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen. Évek óta ígz élünk, ráadásul beszélünk rendesen, nincs veszekedés sem.
2015. aug. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!