Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy lehet egy férjet kirakni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy férjet kirakni egy lakásból ha nem akar elmenni de a lakás saját esküvő elötti tulajdonom bár hiteles amit együtt fizettünk? Mennyi ideig húzódik általában egy válás? 4 hós babát ugye még nem vagyok köteles láthatásra oda adni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 13. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ki lehet őt rakni, de ki is kell fizetned a neki járó részt. A négy hónapos babát látogathatja, de még el nem viheti magához. A válás addig huzódik, amennyire valamelyik fél el nem huzza, gyakorlatilag hosszu hónapokig is.
2009. nov. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%

A lakásnak az a része csak atied, ami megvolt a házasság elött is, amit idöközben törlesztettetek kölcsönt, az felezödik.

Ha ezt a részt kifizeted, akkor a tied a lakás meg a maradék hitel, ha a bank is beleegyezik, hogy uj szerzödést kössön CSAK veled.


A válás és a vagyonmegosztás évekig húzódhat, addig a férjednek is joga van ott lakni.


Amig a ferjed, addig a gyerek is közös, ha nincs legalább ideiglenes gyerekelhelyezés, akkor viheti, amikt akarja, ha a gyerek hivatalsan alad van elhelyezve, akkor csak a jelenletedben láthatja a kicsit.

2009. nov. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Aki nem tudja, hogy működik ez, az ne írjon már hülyeséget!

Nem viheti el az apja 3éves koráig, csak látogathatja heti 1x 2órában.

És most jön a lepontozás, hogy válaszoltam a kérdésre, mert hogy szegény apuka.

2009. nov. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%

23:05-nek


Inkább neked kellene alaposabban elolvasnod, miről is van szó!


A házaspár még nem vált el, még nem volt gyermekelhelyezés!!! Amíg nincs bírósági ítélet, addig az apának ugyanolyan jogai vannak, mint az anyának, bármikor láthatja a gyerekét!


Inkább neked nem kellene hülyeségeket beírnod!... :-P

2009. nov. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Ne okoskodj már!

Én se váltam még el érdekes és nem viheti el a férjem a fiam! ennyi! 3éves kor után tényleg úgy működik, ahogy írtad, de addig nem!

2009. nov. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%

"...Én se váltam még el érdekes és nem viheti el a férjem a fiam! ennyi!..."


Ja... Az, hogy te hatalmi szóval hogyan intézed a dolgaidat, az rád tartozik és az exférjedre...


De TÖRVÉNYESEN addig te nem szabhatsz láthatási időt, amíg hivatalosan nem született határozat a gyerekelhelyezésről és a láthatási időről!

(Ezzel az erővel a férjed is foghatná a gyereket és elvihetné, neked meg megszabhatná a láthatási időidet!)

2009. nov. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire hülye nem lehetsz!!!

A tárgyalás előtt az ügyvédem mondta, hogy nem teheti meg, az 1. tárgyaláson meg a bíró mondta neki. És nincs semmilyen határozat még a láthatásról! Nehogy már egy pár hónapos gyereket magával cibáljon az apja!

2009. nov. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!