Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » El akar hagyni a párom. Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akar hagyni a párom. Van értelme magyarázkodni, vagy ha ennyire nem bízik bennem, hagyjam elmenni?

Figyelt kérdés

Egy férfi,akár családapának is nevezhetném, bepróbálkozott nálam. Visszautasítottam az ajánlatát. Erre a férfi közölte, hogy megfogom bánni, hogy kikosaraztam.

Küldött egy levelet nekem, hogy a felesége mettől meddig dolgozik, ő mettől meddig érne rá, és havonta mennyi pénzzel szeretne/tudna támogatni.

A munkahelyemen voltam, ott olvastam el a levelet. Először röhögtem egy jót. Ahogy hazaértem megmutattam a páromnak, aki már tudott róla, hiszen egy "jóakarom" szólt neki, hogy az a férfi a szeretőm, és ha nem hiszi, lépjen be a leveleimhez.

Belépett, elolvasta, Kiakadt, mert munka közben nem hívtam fel, hogy ezt elmondjam neki (gondolom nem 2 perces beszélgetés lett volna, és a főnököm sem díjazta volna), hanem eltitkoltam előle.

Azt hiszi, amiket olvasott az igaz. Összepakolta pár holmiját, és átment anyósékhoz...


2013. nov. 1. 00:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben nem magyarázkodnék, viszont továbbítanám a levelet az illető feleségének, aztán kivárnám, hogy a párom -látva, hogy egyedül vagyok, nem randizgatok másokkal- mikor látja be, hogy idegességében tévedett.
2013. nov. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp meg kéne ezt beszélnetek normálisan, higgadtan. Nem hirtelen felindulásból. Mivel ha hagyod az egészet akkor úgy tűnik hogy tényleg becsaptad és még csak meg se próbálod megmenteni a kapcsolatodat és teszel rá mit gondol a párod
2013. nov. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Nem akarom a férfi családját szétrobban, nem süllyedek le arra a szintre.

1,a feleség miért hinne nekem?

2, lehet h tud a férje dolgairól de a pénz miatt nem akarja elhagyni


Az a baj, ha elkezdek magyarázkodni akkor gyanús lesz a dolog. Ha hagyom hogy menjen akkor meg azzal "bizonyítom" hogy igaza volt.

2013. nov. 1. 01:08
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd hogy lehiggadjon, utána elmondhatod, hogy mi volt.

Nem vagyok híve annak, hogy a szeretők a feleségnél borítsanak, de a te eseted más (hiszen nem is vagy szerető, de csúnyán kicseszett veled a pacák). Beállítanék a feleséghez és olyan hangerővel mesélném el az egészet, hogy az egész szomszédság értesüljön róla.

Az biztos, hogy ha velem ezt művelné egy hapsi, azt is megbánná, hogy rám nézett. Semmilyen erkölcsi gát vagy sajnálat ne legyen benned, úgy tedd tönkre ahogy csak tetszik. Munkahelyén bemártani, feleségénél, családjánál, barátok között.

2013. nov. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
88%

de nem az ürge küldte el a levelet a te férjednek? ki más küldhette el? és látod a te férjed is hitt a levélnek. hinne a másik felesége is talán.


amúgy meg ilyet nem tudom miért csináltatok, hogy ő beletud nézni a levelezésedbe. nyilván innen ezt már nem lehet visszacsinálni, de ilyet nem kéne szerintem párkapcsolatban sem.

2013. nov. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
És ha tönkreteszem a családi idillt, de a párom végleg elhagy, mit érek el vele?
2013. nov. 1. 01:13
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Miért hinne neked a feleség? Mutasd meg neki a levelet amit kaptál. Az már lényegtelen, hogy azt hiszi szerető vagy-e vagy sem. De tudjon róla. Mindenkivel a maga szintjén kell megküzdeni, ha sárban akar az illető hemperegni, akkor rajta. Viszont ha nem lépsz, akkor folytatni fogja, nem fog leállni.
2013. nov. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Munka után nincs időm az emailek olvasgatására. Azt szoktuk csinálni, hogy én főzők vagy takarítok, párom közbe átnézi a mailjeimet (semmi titkolnivalóm nincs), és ami fontos azt felolvassa, a spam-eket kitölni. Én lediktálom mit válaszoljon, ő megírja és ennyi.
2013. nov. 1. 01:16
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

A másik családi idillje ne érdekeljen, mert őt se érdekelte egy percig sem a te családi idilled.

Innentől kezdve semmi erkölcsi kötelességed nincs az ő családjával szemben, hogy megőrizd a békét náluk. Sőt, ha nem teszed helyre egyszer és mindenkorra, akkor folytatni fogja. Most csak a párodnak írt, majd utána a barátaidnak fog a face-en, és ki tudja mit talál még ki. Ha most nem rendezed le úgy, hogy leálljon, akkor tovább zaklathat.

Amúgy simán feljelentheted zaklatásért a rendőrségen és kérhetsz távoltartásit, igaz, hogy macera, de talán a párodat meggyőzi, hogy ártatlan vagy.

2013. nov. 1. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
56%

gyanús a történeted


ha bepróbálkozott szólnod kellett volna a párodnak rögtön. pláne fenyegetés után.

2013. nov. 1. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!