Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 1992-ben kötött házasságomat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1992-ben kötött házasságomat 2001-ben felbontottuk, melyből született egy fiam, aki már 14 éves. Gyermektartást nem kapunk évek óta, az államilag megelőlegzett tartásdíj tavaly lejárt,3 év után. Hová fordulhatok?

Figyelt kérdés
Volt férjem nem kötelezhető tartásdíj fizetésre? Feljelentésemet az ügyészség lezárta, miután 30 ezer Ft-os kereseti igazolását elfogadták, amiből ő fenntart 40 ezres albérletet, egy élettársat és egy másik kiskorú gyermeket... Mit tehetek?
2008. júl. 8. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha dolgozik, akkor a munkahelye autómatikusan levonhatja tőle a gyerektartást, szerintem bíróságon foglalkoznak ezzel, de nem biztos
2008. júl. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Ha a bíróság elfogad egy 30 ezres kereseti igazolást... nos szerintem nem sokat tehetsz.

(Menj férjhez újra)

2008. júl. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Szia.Menj be az APEH-hez és kérjél vagyonosodási(vagy valami hasonló)vizsgálatot,hogy hogy fizet 40.000-es albérletet 30.000 ft-bol!
2008. júl. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, az APEH-os ötlet a legjobb, nekem eddig nem jutott eszembe!Segítsetek még nekem!!!!Üdv': Kati
2008. júl. 8. 22:12
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
irány a bíróság!
2008. júl. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
30 ezres kereseti igazolás??? Rokkantnyugdíjás??? Hiszen a minimálbér is 55 körül mozog, és elvileg annál kevesebbet nem lehet munkahelyen kifizetni!!!
2008. júl. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!