Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyerekláthatás? A többi lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekláthatás? A többi lent

Figyelt kérdés
Kérdezzem hogy elváltam van egy közös gyerek, még mindenki a régi lakcimen van bejelentve. de én is és ők is elköltöztek. de nincsen bejegyezve sehol. én távolabb költöztem ők meg maradtak a városban. na szóval ha ő is elköltözik a messzebre az ország másik végébe akkor a láthatás hogy van és az utiköltségek kiket terhelnek.

2013. nov. 9. 18:16
 1/5 A kérdező kommentje:
ja nincsen semilyen határozat a láthatásról.
2013. nov. 9. 18:17
 2/5 anonim ***** válasza:
A koltsegek mindig a lathatasra jogsultat terhelik. Mondjuk ha nem volt gyermekelhelyezes, akkor nem artana meglepni....
2013. nov. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Országon belül neked, agy megegyezéskérdése. Ilyen estben akkor a szünetekben tölt több időt az apával a gyerek. Mondjuk amíg nincs gyerekelhelyezés addig jogilag közös a felügyelet, így amit ő megtehet azt te is.
2013. nov. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az lehet hogy én is megtehetem, de mindig kiszúr velem. valahogy
2013. nov. 9. 22:33
 5/5 A kérdező kommentje:
tehát ha én elviszem akkor nem muszáj vissza vinnem hanem kérhetem h jöjjön el ő érte
2013. nov. 9. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!