Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi van, ha a feleség adja be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van, ha a feleség adja be a válópert és a férjnek nem kell semmi csupán a saját cuccai és az, hogy láthassa a fiát, amikor cs sszeretné? Meddig tart? Gondolom a nő nem tilthatja meg, hogy a férj láthassa a kicsit.

Figyelt kérdés
2008. júl. 10. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyezzetek meg, írjátok le, adjátok be a bíróságra.

12eFt és egy tárgyalás így elég.

2008. júl. 11. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
A feleséf egyáltalán nem tilthatja meg, hogy az apa lássa a gyereket, kivéve, ha tud olyan bizonyítékot(!) a bíróságra vinni, amelynek alapján az apa veszélyezteti a gyermek testi-szellemi fejlődését... Szerintem nálatok ilyesmi nem áll fenn (nem iszol, nem drogozol, nem szerencsejátékozol, nem vered őket...stb.) Szerintem nem lesz gáz... csak mindig nagyon szomorú vagyok, ha valaki feladja és befejez egy olyan kapcsolatot, ahol kisgyerek is van, ugyanis soha nem lesz olyan a kapcsolatotok a kicsivel, mintha vele élnél. Ez nem lehet, hogy túl nagy ár a "szabadságért", kényelemért, ideiglenes megkönnyebbülésért?! :-(
2008. júl. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem tilthatja meg,kivéve,ha olyan bizonyítékod van az apa ellen,ami ezt indokolttá tenné,pl veri a gyereket stb.Amúgy szerintem egy gyereket,ha az apa normális, nem is szabad eltiltani a gyerkétől,mert ezzel a gyereknek csinálsz rosszat.Nálunk pl.úgy volt,hogy én ott azt mondtam nem kell a láthatást megállapítani.Amikor az apja odaszól,hogy szeretné látni vagy elvinni a lányát,akkor megteheti.Én sose tiltottam el a gyereket az apjától.Ha közös megegyezés van,nincsenek vagyoni dolgok,akkor a válás kb.15-20 perc.
2008. júl. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

közösmegegyezés.

mindenben egyezetek meg elöre. kell egy kereseti nyilatkozat és egy közösmegegyezéses papír. az utobbit ügyvédnek ellen kell jegyeznie. (ezért jobb ha ügyvéd irja az egészet, mert ellenjegyzés nélkül sokáig tarthat, 2x minimum be kell menni) ebben a közösmegegyezéses papírban részletesen le kell írni mindent, a gyerek kinél lesz, láthatás, gyerektartás, (pl itt is az ügyvéd vágja mi a´megszokott amit a bíroság elfogad) az ingatlanokrol, ingóságrol, hitelekröl, utolsó lakhely, mindenröl. ha ezt beadjátok akkor vidéken 1-2 hónapra rá Pesten 6 hhónapra rá kiírják a tárgyalást.ide nem kell ügyvéd, itt mindenre rakérdez a bíró amit leírtatok, ha egyöntetü a megegyezés, nincs követelés, akkor kb 15-20 perc az egész és egy tárgyalással megvan. második tárgyalást akkor írnak ki ha nincs egyöntetü megegyezés bármiben.

2008. júl. 12. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!