Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy hete hagyott el a férjem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hete hagyott el a férjem, azóta ma találkoztunk először! Mire véljem a viselkedését?

Figyelt kérdés
Biztos olvastátok már itt a kérdése. Én vagyok az, akinek múlt hét pénteken bejelentette a férje, h vége, és rá 4napra odaköltöztetett a lakásba egy másik nőt. Azóta minden nap beszélünk telón, meg sms-ek. Azt írja nem tudja mi lesz, kérdeztem, h szereti e a csajt, arra azt válaszolja h igen, aztán meg, h ne haragudjak de ezt a döntést meg kellett hoznia... Mármint a szakításunkét, mert már mindennapos volt a vita. Tegnap megbeszéltük, h ma találkozunk. Erre közöltem vele, hogy este randira megyek, és hanyagoljon. Na onnantól kifordult önmagából, és hogy akkor többet nem akar látni, beszélni sem velem, menjek és du.gassam szét magam stb stb. Eddig mindig órákat kellett várni míg válaszol, na tegnap egyből jöttek az smsek. Ha nem válaszoltam egymás után írt 4-5-öt. Kérdeztem tőle, h féltékeny e, de közölte, h nem. Hajnali fél2ig írogatott. Na ma taliztunk és olyan beszólásai voltak, h mondtam neki, hogy dúl a love a csajjal köztük, erre közölte, hogy ezt ő tudja... és hogy a nő sem tökéletes stb.. Mikor elbucsuztunk odahajolt h adjon egy puszit. Erre megkértem, h öleljen meg. Először csak az egyik karjával, majd mkettővel átölelt és simogatott. Tök sokáig így álltunk majd mondta, h ne higyjem azt, h nem érez irántam semmit. Közöltem vele, hogy ezt ő állítja be így... Odabújtam hozzá, és tök fátyolos lett a tekintete. Nem tudott rámnézni, azt mondta érez még irántam dolgokat. Majd hirtelen közölte, hogy ezt itt monst fejezzük be, és akkor ő most elmegy... tök zavarba volt, láttam rajta, hogy teljesen felkavartam...
2009. dec. 6. 17:51
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
ja, és miután elment, kb 10percre jött tőle egy sms, h szép vagyok. Nem tudtam mire vélni, visszaírtam neki, h ne bántson már állandóan, így is elég szar ez az egész. Erre írja, hogy eszébe sincs bántani, csak nagyon szép vagyok, mint nő, és majd beszélünk!
2009. dec. 6. 17:56
 2/25 anonim ***** válasza:
49%

Most mi a csudát akarsz? Minek kellett azt hazudni, hogy randizol?

Az, hogy érez irántad valamit az természetes, hiszen sok évig együtt éltetek. Én is jóban vagyok az eximmel és nagyon szeretjük egymást, de nem vagyunk szerelmesek.

2009. dec. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
aha. nekem a nagymamám egy tanácsot adott. Ha el akar menni egy férfi, el kell engedni, mossa utána már más a sz.ros gatyáját.
2009. dec. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

olvastam a kérdést és válaszoltam is.

szerintem nem normális.

mindkettőtöket akarná egyszerre.

nehogy visszamenj hozzá

2009. dec. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ne engedd magadat hulyere venni! Te nem egy jatekszer vagy, amit neha eloveszunk, aztan ha megunjuk, akkor besdobjuk a sarokba. Szerintem ne viselkedjetek ugy, mint a gyerekek es a tinedzserek.

Komolytalan a ferjed, de nagyon!

Ne engedd, hogy jatszon veled, es szivasson teged, neked nem megalazo ez?

Lehet hogy szereted te ot meg, de ha egyszer elment, maskor is elfog menni.

Ha nem kellesz neki, akkor menjen csak.

Ha szeretne teged oszinten, nem menne el.

2009. dec. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Akármennyire is fáj a férjed már nem akar tőled semmit,de nyilván nem lehet olyan gyorsan tovább lépni. Még kötődik hozzád és ezen a legnehezebb túllépni. Szóval most egy ideig inkább ne találkozzatok és ne írj neki, ne hívd fel ha ő hív, ír ne válaszolj. Tovább kell lépni. Lehet egy kis idő kell neki,hogy lenyugodjanak a dolgok és majd még jelentkezni fog,de most hagyd egy kicsit ülepedni a dolgot.
2009. dec. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
nem hazudtam, tényleg randiztam! nem kéne hazugnak beállítani, mikor fogalmad sincs semmiről! idióta
2009. dec. 6. 18:00
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

A ferjed amugy egy jellemtelen alak! Ha te ezt nem tudtad meg eddig, akkor most megmondom.

Te irtad azt a valaszt, hogy megbeszeltetek oszinten hogy mit szeretnetek, es ra ket napra osszekoltozott valakivel?

2009. dec. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

én második


Ha tényleg randiztál, akkor mit akarsz? Akkor nincs kérdés.

2009. dec. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Azert szivat a ferjed, mert megengeded neki.

Legye eros, es jarj emelt fovel! Felejtsd el, legyen eszed! Ne alazkodjal meg neki.

Tudod nem az a lenyeg, hogy mit mond(szeret, meg szep vagy...blabla) hanem, hogy mit tesz (osszekoltozik egy masik novel).

2009. dec. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!