Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy tudnám kideríteni a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám kideríteni a volt férjem jelenlegi munkahelyét? Igényt tartanánk a kisfiammal a fizetése 20%-ára mint gyerektartás.

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 17:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Ezt nem neked kell kideríteni.Nekem a végrehajtóval van kapcsolatom jogerős végzéssel.A végrehajtónak ez a dolga, ha már a volt férjednek nem jut az eszébe hogy fizetni kellene.
2009. dec. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha van bírósági végzésed, akkor azzal menj el a végrehajtóhoz. Ha nincs, akkor előbb a bíróságra. Tuti kideríti a végrehajtó (nem tudom hogyan), de egyszer a cégünkhöz is jött végrahajtói felszólítás, hogy vonjunk XY dolgozótól gyerektartást és hátralékot is. Azt se tudtuk addig, hogy gyereke van.
2009. dec. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

utolsónak szólok.

akkor lehet, hogy a volt férjem volt.-))

2009. dec. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem, mert nem volt nős sosem, csak együtt éltek egy darabig, de a gyerekeket a nevére vette. Amúgy most elég jóban van velük (mármint a gyerekekkel)
2009. dec. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
Hát az neked kell kideríteni,a végrehajtó nem foglalkozik vele.Csak a letíltással,azzal meg akkor tud ha tudod a volt férjed pontos munkahelyét.Tudom mert én is elváltam,és nekem is ugy van letíltatval a fizetése,és azt mondta a végrehajtó amig nem tudom ,a munkahelye pontos cimét nem tudja letíltatni.
2009. dec. 11. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

Kedves utolsó, akkor te béna behajtót választottál, vagy az jutott neked.:-))


Nekem semmit nem kellett csinálni, aki az én ügyemmel foglakozott az 200km távolban is megtalálta a férjem munkahelyét.

2009. dec. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
Gondolom mert ugyanaz volt amunkahelye mint váláskor,és ugye bár váláskor mindet megkérdez a biró.Munkahely stb.Amugy nem én vagyok egyedül ket embert is tudok mondani akik szintén ugy jártak nem tudját a volt férj munkahelyét,igy nem kapnak semmit-
2009. dec. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak. A vicc, hogy sosem volt bejelentett munkahelye.Csak az államilag megelőlegezett gyerektartás miatt emeltettem az összeget. Hivatalból a végrehajtónak kellett keresnie, hogy először tőle vonják le.

Megtalálta.Megkaptam az első gyerektartást. A volt párom gyorsan felmondott, nehogy megint fizetnie kelljen.

2009. dec. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

Nekem a 3.éve jár a gyerektartás!2 gyerek után az államtól minden hónapban 22800Ft-ot kapok!Most fogom meghosszabítani még 3 évre!

Egyébként NEM NEKED KELL KIDERÍTENI a munkahelyét ez a végrehajtó és a gyámügyesek dolga.Csak a pontos neve kell és a lakcíme!

Az én volt férjem nagyon szemét,mert direkt nem helyezkedik el bejelentett munkahelyen,hogy ne vonják tőle a pénzt!De így viszont előbb vagy utóbb leültetik.Volt anyósommal veszünk és fizetünk mindent!Ő nem ad semmit!Tehát az első dolgod a végrehajtó és aztán a gyámügyesek.Ha fél éve nem fizetett semmit,akkor megítélik!Csak arra vigyázz,hogy egy fillért se fogadj el tőle,mert mindent figyelembe vesznek és akkor újra el kell hogy teljen fél év!Ha bármi kárdésed van,csak bátran!

2009. dec. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
35%
Azért én azt nem nevezném szemétnek, aki nem másra akar keresni. Ha valaki apának nem jó, akkor pénzkeresőnek se legyen az, a *rva isten b*sza meg. Az persze más, ha a fickó lép le, de ez általában úgy szokott lenni, hogy a szülők egyszerűen elválnak, a gyereket meg automatikusan az anyának ítélik, mert a bírók nagy része nő... Azért azt elmondanám, hogy több férfi alkalmas egyedülálló szülőnek, mint ahány nő.
2009. dec. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!