Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit éreznél, ha a volt férjed/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreznél, ha a volt férjed/feleséged napokkal a válás kimondása után komoly vagyonhoz jutna?

Figyelt kérdés
Tehát, ha csak kicsit később váltál volna, milliókhoz jutottál volna, mert a házasság alatt szerzett vagyont felezni kell. Bántana a dolog?
2014. márc. 25. 10:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%

Semmit moit szólnék. Nyert a lottón akkor örüljön, más komoly vagyon gyarapodást nem tudok elképzelni, de erre is kicsi esély van.

Örökség meg mindig is különvagyon marad, az meg nem is számitana.

2014. márc. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
70%

Ha már odáig jutottunk, hogy válunk, nem kellene a pénze.


De az megfordulna a fejemben, hogy a volt párom nem intézkedett e az ügyben, hogy csak a válás kimondása után kapja meg a pénzt...

2014. márc. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
67%
Miután nem vagyok egy anyagias pcsa, nem bántana, nem is érdekelne. Az exednek csak gratulálni tudok, hogy időben megszabadult tőled.
2014. márc. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
79%
Hat, nem tudom. Bosszantana valamennyire, de ha a valasra kerul a sor, akkor a penze sem kene mar...
2014. márc. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Az én jóvoltamból jutott a milliókhoz, én tettem valami hasznosat korábban, aminek most érkezett meg a haszna??? Nem? Szóval ha nem, akkor mi közöm is hozzá???


Amúgy is elég beteges dolog ez a szó szerinti felezés. Értelmes ember tudja miért dolgozott meg ő maga, és nem fogja íly módon kifosztani a másikat, ha a másik mégis többet hozott haza, többet dolgozott...

2014. márc. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
65%
Nem érdekel, mivel mindig is lesz gerincem és soha nem kellene az a pénz amit tudom, hogy nem érdemelnék meg és nem tettem bele semmit, ugyanígy várom el a másiktól. Eleve hülyeségnek tartom ezt a közösvagyonozást ha csak az egyik félnek köszönhető a hozomány , hát még így.
2014. márc. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
36%
Dehogynem fogja kifosztani....a mai "nők" 80%-a erre hajt.
2014. márc. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Legalább ne dörgölné az orrom alá, hogy ha ezt, meg azt nem tettem volna, akkor most nem lennék olyan helyzetben, amiben vagyok!
2014. márc. 25. 10:15
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsan újra meghódítanám és újraházasodnánk. :) Csak vicceltem, ha lenne közös gyerekünk, akkor örülnék, mert csak jutna annak is valami és nem mindegy hogy milyen csóró az apja. Ha nincs gyerek, nem érdekelne.
2014. márc. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
40%

Ha örökségből jutna komoly vagyonhoz exfeleségem, akkor azon nagyon nem rágódnék, mert az úgyis különvagyon, és csak azért, hogy megossza velem az abból származó jólétet nem élnék együtt olyan nővel, aki már nem kell, ha meg ő dobott ki, akkor nincs értelme ezen töprengeni.


Ha viszont lottón nyerné, akkor azért nyomozni kezdenék utána, hogy ez nem-e egy régebbi házasságunk alatti eltitkolt nyeremény volt, mert annak törvényesen járna a vele, nem-e ezért rakott ki.

2014. márc. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!