Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek egy nagyon szemét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Endru96 kérdése:

Szerintetek egy nagyon szemét ember vagyok ezért hogy simán kitenném?

Figyelt kérdés
Édesanyám és apám már kb 2-3 éve elváltak de apám még nem költözött el. Volt hogy egy hétre elment de bizonyos okok miatt mégis vissza költözött (édesanyám adott neki még1 sélyt) és édesanyám már rég megmondta neki hogy költözzön el és hogy nem akar vele együtt élni többé e apám erre fütyül és nem akar elmenni. Édes anyámnak megmondtam hogy majd én elintézem és megpróbálok hatni rá hogy menyen el ezt kulturált formán szeretném de ha nem érteni akkor valami másik módszerrel ne verésre vagy fenyegetésre gondoljatok (pl. kiteszem a cuccait az ajtó elé és nem engedjük be + zárcsere). én a második módszert nem nagyon szeretném bár édesanyám ezt szeretné ennek nagyon sok oka van. Azt tudni kell hogy apámhoz már nem úgy viszonyulok mit apám ha nem csak egy ember akivel élek lehet szemét vagyok de rengeteg dolog történt hogy hogy viszonyuljak hozzá. Azt elismerem hogy mélyen belül sajnálom is de azt nem akarom hogy ő miatta édesanyámnak rossz legyen idegeskedjen.

2014. márc. 27. 19:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Kinek a nevén van a lakás és ki van oda hivatalosan bejelentve? Ha az apa nevén is van akkor sajnos nem teheted ki hivatalosan, mert joga van ott lenni, akár a hatóság is segít bejutnia.

Ha be van jelentve, először meg kell oldani a kijelentést, mert megint bejuttatja a hatóság.


Egyébként nem vagy szemét. Valószínűleg oka volt, hogy elváltak, és megromlott a viszonyotok. De próbáld jogilag szabályosan intézni, mert rosszul is járhattok, ha nem így tesztek.

2014. márc. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Némi joga van ott lakni, nem? Vagy csak anyukádé a lakás?
2014. márc. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
15%

Kérdező!

Te tévedésben vagy.

Apádnak joga van ott lakni, viszont téged simán ki lehetne tenni, 18 éves korod után!!


Gondolom, hogy ez már nem tetszene ennyire!!

2014. márc. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Kié a lakás? A válás után hogyan lett megosztva a vagyon?
2014. márc. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
20%

Kérdező, ha a lakás az apád nevén van, akkor két embert lehet kitenni a lakásból... téged és édesanyádat.


Szerintem inkább próbáljatok megbékélni. Mindenki jobban jár.

2014. márc. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha a lakás csak az anyukád tulajdonában állna, akkor is van köze hozzá apádnak, mivel együtt éltek ott, gondolom, kb. 20 évet biztos. Tehát ha berendezés, a lakás felújítása már közös tulajdon.


Nem úgy van az, hogy nem élünk jól, aztán az egyik csak úgy sutty, kifelé.


Neked ebbe beleszólásod nincs, legfeljebb, ha van tulajdonhányadon a lakásban.


Persze erkölcsileg van, hiszen a kettejük konfliktusa a te sorsodra is hatással van.


Próbáljatok kiegyezni, hogy apádnak legyen lakhatási megoldása.


Ha alkoholista, akkor nem lesz egyszerű az ügy.


Ha közös tulajdon, akkor még bonyolultabb.

2014. márc. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%

5-ös!


Nem rakhatják ki a 18 évet betöltött gyereket az utcára. Tévedésben vagy. Az a bejelentett otthona.

Aztán ugyan miért is kellene valakinek a 18 éves gyerekét utcára rakni?


Ha a te neveden van a lakás, te a férjed együtt élt veled, akkor bizony lelépési pénz nélkül nem rakhatod ki, hiszen közösen tartottátok karban, újítottátok fel, rendeztétek be. Bizony annak hányada az ő tulajdona, s te lelépést fizetsz, mint a katonatiszt. :-)

2014. márc. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Apám nincs bejelentve ide csak édesanyám meg én!
2014. márc. 28. 15:13
 9/11 anonim ***** válasza:

20:47


"Nem rakhatják ki a 18 évet betöltött gyereket az utcára. Tévedésben vagy."


Fogadunk egy komolyabb összegben, hogy te vagy tévedésben??

2014. márc. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
de simán kirakhatják.
2014. márc. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!