Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van értelme annak, ha egy pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme annak, ha egy pár egy időre külön költözik egymástól?

Figyelt kérdés
Párommal 9 éve vagyunk együtt, van egy 6 éves kisfiunk. Mostanában már annyira elmérgesedett a kapcsolatunk, hogy minden apróságon összevitatkozunk. Úgy érzem, hogy nem tudjuk elviselni egymást. Nem akarok örökre szakítani, csak a külön töltött időtől remélném, hogy rájövünk, hogy mennyire fontosak vagyunk egymás számára. 30 éves nő vagyok egyébként.
2014. máj. 10. 19:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy örök pesszimista maradok,de ez mindig egy szakítás kezdete. Remélem nem így van:)
2014. máj. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én azt hittem, hogy van értelme...

Majd ez bebizonyosodni látszott, amikor meg is tettük...


Egy évvel később kiderült tévedtem!

Vége (és nem hepiend)! :(

2014. máj. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Kedves második! Mennyi ideig voltatok külön? És végül miért lett vége, ha nem vagyok indiszkrét?
2014. máj. 10. 19:53
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekünk bevált! Bár akkor még nem volt gyerek... Mi 7 év körül szétköltöztünk, de tartottuk a kapcsolatot. Nekünk segített. Bár azóta lehúztunk együtt újabb 7 évet, hát... megiont ránk férne... DE gyerekkel már nem olyan egyszerű. Lehet, hogy egy kis szabadság is elég lenne, külön programok, kikapcsolódás. Ha nélküle is jól érzed magad megint érdekesebb leszel számára.
2014. máj. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mit jelent pontosan, hogy tartottátok a kapcsolatot? Telefonon? És meddig nem voltatok együtt?
2014. máj. 10. 19:57
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
én nem hiszek ebben. A problémákat nem oldja meg a távolság, csak pihenteti.
2014. máj. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Már azon is gondolkodtam, hogy mi van akkor, ha csak a megszokás tart össze bennünket? Mi van, ha már nem is úgy szeretjük egymást, ahogy kellene? Erre szétköltözés nélkül hogyan jöhetnénk rá?
2014. máj. 10. 20:02
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező ne álltasd magad!

Ez a vég kezdete!

A különköltözés semmit nem old meg!

Nem arra fogtok rájönni, hogy fontosak vagytok egymásnak, hanem arra, hogy mennyire nyugodtabbak vagytok egymás nélkül!

2014. máj. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi is úgy döntöttünk, hogy egy kis idő kell külön, így mindketten rájövünk, hogy végül is fontosak vagyunk egymásnak. Első hónapban szinte minden nap beszélgettünk telefonon, vagy a neten. A következő hónapban mindketten egyre jobban élveztük a "szabadságot". Utána már szinte jó volt, hogy külön vagyunk. Így mi szépen, csendben, barátsággal szétmentünk. Ma is tartjuk a kapcsolatot a közös fiúnk miatt, de már külön élünk..


Én azt mondom, hogyha valaki ezt az "ideiglenesen külön éljünk" taktikát válassza, annak a kapcsolatnak szebb jövője nem lesz. 100 esetből jó ha 5 eset alakul jól, a többi szakítással végződik.

2014. máj. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Pinczel Csanád válasza:
Szerintem nincs értelme
2014. máj. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!