Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Maradjak a párommal a gyerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak a párommal a gyerek miatt?

Figyelt kérdés
Párom mindenben korlátoz, nem bírom tovább. Van egy pici lányunk akit ő is nagyon szeret. A korlátozás alatt azt értem, hogy nem mehetek sehová, nem engedi, hogy holnap műkörmöt csináltassak stb. Én ezt már nem birom tovább. Tűrjek a gyerek miatt?
2014. máj. 21. 21:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Miért nem engedi? Nem engedhetitek meg? Nem teszel hozzá a kasszához, vagy mi a gond? Egyszerűen csak nem akarja, hogy legyen életed? Nem mindegy.
2014. máj. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
36%
Mi az, hogy nem mehetsz sehová? Nem léphetsz ki a házból, vagy nem járhatsz kétnaponta bulizni? Mert nem mindegy. Első esetben, fogod magad, és mész. Második esetben meg önkontrollt gyakorolsz. Ésszerű mértékben mindenkinek lehetősége kell, hogy legyen az önkifejezésre egy kapcsolatban. Ő milyen dolgokról mondott le, ami neked nem tetszik? Mert ha ez az egy nagy dolog lenne, amit nem szeret, még az megérthető, főleg, ha ő is lemond ilyen dologról érted.
2014. máj. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%

Csak a gyerek miatt nem szabad tűrni. Tévhit, hogy a gyereknek jó, ha együtt maradnak a szülei, annak ellenére, hogy egy szenvedés az egész.

Menj, légy boldog, felszabadult, teljes ember, azzal sokkal többet segítesz a gyereknek is.

2014. máj. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szerinte a gyerek mellett a helyem és minek nekem műköröm. Mit mondjak neki?
2014. máj. 21. 22:01
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha szűkén állnánk én is azt mondanám, hogy minek nekem a műköröm. Megy amúgy is. De ez már ízlés dolga.

Többet még mindig nem tudunk. Milyen időközönként és hová jársz, amiért bepöccent? Ez a nem mindegy.

2014. máj. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A "nem engedi, hogy műkörmöt csináltassak" és a "minek neked műköröm?" közt óriási a különbség.

Erőszakos? Lelkileg, érzelmileg sakkban érzed magad, vagy csak sértődött vagy, amiért nem tapsol a műkörmödhöz?

Nem bántásból írom, de ezt tisztáznod kell, mert jel pill kicsit ellentmondásos a dolog.

Ha szenvedsz mellette (de tényleg szenvedsz, és nem csak durcázol, mert beszólt), akkor tényleg vidd a gyereket, de csak akkor.

2014. máj. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
Miért van olyan érzésem, hogy ez a hiszti kategória?
2014. máj. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%

A férjnek adok igazat, ismerve sok nő hisztijét, eltúlozva, kiforgatva eladott történeteit. Én személy szerint nem válnék egy műköröm miatt. Eljárkárni meg a gyerekvállalás előtt kellett volna.


25/N

2014. máj. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak helyre tesz a férjed, igaza van. Gyerek mellé fontos a műköröm meg a bulizás...
2014. máj. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
ne higyj a sok hülyének, nincs igaza a férjednek. te nem a tulajdona vagy, hanem a felesége. és ő sem az apád, hogy parancsolgasson neked. max.elmondhatja a véleményét, ha vmi nem tetszik neki.
2014. máj. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!