Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tennétek, ha a férjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a férjetek folyamatosan fenyegetne, hogy elhagy bennünket?

Figyelt kérdés
2 gyerek van és nagyon sokat veszekszünk, mindenen és szörnyű a hangulat :(

2014. máj. 24. 20:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Én összepakoltam neki. Naná, hogy eszében se volt menni. Pár évre rá végleg berágtam, akkor már nem volt választása.
2014. máj. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
51%
Én örülnék, ha a férjem elhagyna titeket és végre velünk lenne. Vennék egy házat, ami mindkettőnknek tetszik és jó a közlekedés. de figyelnék arra is, hogy a kutyák jól érezzék magukat, és a gyerek tudjon télen szánkózni, de legyen sík felület is:D:D:D
2014. máj. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
83%

Akkor menjen, ahova akar!


Neked nincs semmi önbecsülésed, hogy fenyeget, zsarol, semminek tekint?

2014. máj. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Kapj elo ilyenkor egy taskat es kezdd el belepakolni a cuccait.
2014. máj. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

A barátomnak is szokása mondani, hogy ő most lelép, ha épp összekapunk...sokszor mondtam, hogy ne menjen, beszéljük meg, meg minden. Aztán rájöttem, hogy ő nála ez ilyen uralkodás a másik felett, hogy ezzel fenyeget. Amikor a legutóbb ilyet mondott, akkor nem marasztaltam, ugyanakkor nem is voltam durva sem. Megkérdeztem nyugodt hangon, hogy szerinte ez jó megoldás-e a problémákra, ha lelép, és, hogy megteheti, ha akarja, de az életben ezt nem fogja tudni mindig bejátszani. Az volt a válasza, hogy igazából nem is gondolta komolyan, amit mondott...

Szóval, ha ezzel fenyegetőzik, akkor valószínűleg nem gondolja komolyan a te párod sem, ha komolyan gondolná, nem fenyegetőzne, hanem lelépne...

2014. máj. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondanám, hogy akkor menj! Én nem tartalak vissza...
2014. máj. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

#16-oska: Nem a nej akarja kidobni, hanem a férj lelépni.


Tegye.

2014. máj. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Mondanám, hogy ok akkor most üljünk le szépen és beszéljük meg a válás részleteit, anyagiakban, gyerekfelügyelettel, ki hova megy szépen normálisan (30.000 az illeték, közös megegyezéssel a bíróság 1-2 tárgyalás alatt elválaszt). Nem ragaszkodok olyan emberhez aki lelki terrorral akarja megoldani a problémákat és ilyen mértékben tojuk rá mennyi fájdalmat okoz nekem és a gyerekeknek.
2014. máj. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
61%

Az nem lehet, hogy úgy viselkedsz, hogy legszivesebben elhagyna, de gyerekei miatt inkább vállalja?! És csak arra akar rávenni, hogy valamin változtass?!

Sokan írják, hogy akkor menjen, pakoljon. Igenám, kedves válaszadók, ti nagy hősök vagytok itt a névtelenségben. meg büszke nők is persze. Miért ne?! Hiszen bármikor kaphattok magatoknak új pasit, nem? Aha. 2 gyerek mellett nemcsak pasi kell, hanem apa-szereplő is otthonra. Ilyen pedig ugyebár sokmillió rohangál, épp ilyen lehetőségre várva... Szóval kicsit visszább a belehajszolással, veszélyes. Kérdező, inkább kérdezz rá, hogy pontosan mi a baja veled. Nézz magadba, mert lehet, hogy neked is van ebben egy pici sarad. Engedj te is, engedjen ő is. Ha már látja, hogy van hajlandóság a részedről, ő is rugalmasabb esz. És az első lépés megtöri a jeget. Inkább okos és bölcs legyél, ne hallgass mindenáron az egyedüllétet promótáló kolléganőkre. Otthon, egyedül, ők se viháncolnak egész nap a boldogságtól. Itt mindenki kiélheti a férfigyűlöletét.

F/45

2014. szept. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
50%

Az előttem válaszolóval értek egyet ^^

Nem hiszem, hogy két gyerek mellett, találsz egy pasit, aki egyben pót apa szerepbe is bebújik...

2014. okt. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!