Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Közös megegyezésesből tényfelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közös megegyezésesből tényfeltárásos lett a válásunk. Mikorra várható a vége szerintetek?

Figyelt kérdés
Én is akartam válni, de utána megváltozott a magatartása a férjemnek. Csak vádol, én meg bizonyítok, hogy nem is úgy, nem akkor, nem valós az állítása.Idegőrlő, második éve húzódik már. Biztos nagyon haragszik rám, mert ő úgy akarta, hogy a második tárgyaláson elválasztanak és egy szál ruhában 25 év után kisétálok az életéből és semmire sem tartok igényt, amiért a körmöm kopott. Igaz tanácsi bérlakásom volt, de ő költözött hozzám anno. Olyan megalázó az egész procedúra. Hasonló cipőben járt valaki közületek? Bár nincs két egyforma eset...
2014. jún. 4. 11:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
73%
De ha csak egy tanácsi lakásotok van mi a fenén tudtok vitatkozni?
2014. jún. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
57%

A ferjem megcsalt es gyereket csinalt egy masik nonek, 3 eves volt a lanya amikor kiderult (masik varosba dolgozik igy konnyu volt szeretott tartani) en meg otthon a gyerekekkel (3 fiut szultem neki, az alma egy nagy csalad volt amit en teljesitettem bar nekem egy gyerek is eleg lett volna de mar orulok a 3 szep okos es egeszseges gyereknek).

22 ev hazassag utan (mikor kiderultek a dolgai), beadtam a valast es o onkent elkoltozott a nojehez (mivel o ment el es barmikor hazajohet ezert nem iteltek meg neki lakashasznalati dijat). A hazat maganak akarja mivel a mamajae volt akit en apoltam 4! evig es eltartasi szerzodest kotottunk vele ugyveddel!

Abban az idoben vartam az elso kozos gyermekunkek de o a birosagon az mondta hogy akkor meg nem is ismert engem

Nevetsegessen ket ugyveddel jott en meg egyedul mert nem is almodtam volna hogy ez lesz.

A gyerekekkel egyutt menjek alberletbe mert ok ott akarnak elni.

A paraszthazat lebontottuk es egy szep nagy modern hazat epitettunk ra ketten.

2014. jún. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Alaposan félreértelmezted a a jelenidőt a múlttal. :) Volt a tanácsi bérlakás, ma már értékes családi ház van. És műkörmöm sincs. Jó! Nem ért minden téglához a kezem, de férfiembert megszégyenítően raktam a kőművesnek a téglát. Most változott a véleményed?
2014. jún. 4. 12:30
 4/23 anonim ***** válasza:
Nem volt semmi véleményem, csak hiányoltam a kérdésből.
2014. jún. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Szörnyű. :( Jómagam sem álmodtam, hogy ennyire lealjasodik a helyzetünk. Sokszor kapom azt a megállapítást, hogy mindenhez, két intelligens ember kell. Ilyenkor felvetődik bennem a kérdés.- De, hol a másik? Nem akarom az 50. születésnapom a bírónővel egy tárgyaláson tölteni. Miért kell hónapoknak eltelni 2 tárgyalás között? Nem rétes ez...
2014. jún. 4. 12:36
 6/23 anonim ***** válasza:
Jól írtad, a bírón sok múlik. :/ Kitartás!
2014. jún. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
" Igaz tanácsi bérlakásom volt, de ..."
2014. jún. 4. 12:39
 8/23 anonim ***** válasza:

Igaz tanácsi bérlakásom volt, de ő költözött hozzám anno


Ja hogy ebből kellett volna kitalálnom, oké.

2014. jún. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Érdekes, én rögtön értettem, hogy anno volt tanácsi bérlakása a Kérdezőnek, ahová odaköltözött a férje. Na mindegy.

Kérdező. Sajnos sok az ügy, a bíró nem jókedvéből hagy 2 tárgyalás között hónapokat, hanem mert van kismillió másik ügye, amiket ugyanúgy tárgyalnia kell, mint a tiédet. Így sajnos elhúzódnak az ilyen csúnya válások, de erről nem a bíró tehet.

2014. jún. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
De ha a lakás a tied akkor onnan hogy tud kitenni a férjed? Nem értem.
2014. jún. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!