Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy lehet túlélni ezt? Ha te...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet túlélni ezt? Ha te még mindig ugyanúgy szereted? Ő pedig inkább csajozni szeretne?

Figyelt kérdés
Rettentő érzés.. napok óta nem bírok enni sem, csak sírni..
2014. jún. 13. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Teljesen feleslegesen őrlöd magad.
2014. jún. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%
Te is akkor pasizz :D
2014. jún. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Veszited az energiádat egy ilyen pasiért?Hidd el nem érdemes könnyeket hullajtani egy ilyen pasiért!
2014. jún. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%
Ne aggódj tul leszel rajta!
2014. jún. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen anno. Nem egy leányálom, de ez így még mindig korrektebb, mintha folyton megcsalna. Fiatalok lehettek...tombolnak a hormonok. Gondolj arra, hogy ő majd így fog tudni normális kapcsolatban lenni később, mert a megfelelő időben ki tudta magát élni. Tégy te is így! Túl leszel rajta, csak idő kérdése.
2014. jún. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Menjél emberek közé.Érjenek ingerek.Hidd el nem ez az egyetlen férfi létezik a világon.

Ha meg ilyen akkor nem is érdemes miatta sírni.Végül is tényleg korrekt, mert legalább nem megcsalt, hanem elhagyott.Magyarul nem alázott meg, igaz?

Nem tudom mennyi idős vagy, de gondolom fiatal.Kegyetlenül hangzik, de az embernek át kell élni rossz dolgokat ahhoz, hogy később értékelni tudja a jót!

Kitartás!

2014. jún. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én volt férjem ezt akkor találta ki, amikor a második gyerekkel voltam terhes. Azt is túl lehet élni. Lépj tovább.
2014. jún. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!