Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nyári láthatás? A 2X1 hét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyári láthatás? A 2X1 hét nyári láthatás a kéthetente hétvégén felül jár?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem, ha a bíróság kéthetente hétvégét jelölt meg az apának láthatásra és 2X1 hetet a nyári szünet ideje alattra, akkor az a 2X1 hét az a kéthetente hétvégén felül jár? Értem ez alatt hogy nyáron is kéthetente hétvégén hozhatja el az apa plusz a 2X1 hét? Az anya állítása az hogy a kéthetente hétvége csak szeptember és május között jár, nyáron ezt felváltja a 2X1 hét.


2014. jún. 26. 11:36
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Ha "és" kötőszóval van benne a határozatban, akkor egyértelmű, hogy mindkettő jár. De esetleg másold ki az erre vonatkozó mondatot és akkor lehet biztosat mondani.
2014. jún. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy az mellett jár. Nyáron van szünet miatt plusz láthatás.
2014. jún. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Atya Úr Isten!

Az ilyen "anya" gyereket szül!

De hogy felüljek egy Rigára, ahhoz engedély kell!!!

2014. jún. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
én is ezt láttam a neten, csak egy kicsit sokkolt mikor közölte az apával ezt. Én az apa új párja vagyok, nem az anya, szerencsére….
2014. jún. 26. 11:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor az apa mondja el, hogy nem így van és éljen is a láthatás jogával.
2014. jún. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
már elmondta és az anya meg van döbbenve, mert a bírónő nem ezt mondta a bíróságon. végzés még nincs a kezükben pár hete lett kimondva a válás de az apa beszélt az ügyvédjével és ő is mondta, hogy nem így van. Szerintünk az anya félreértett valamit.
2014. jún. 26. 12:08
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A nyári láthatás mindig a hétvégi láthatáson felül értelmezendő.

Egyébként meg soha nem fogom megérteni, hogy miért kell szivatni azokat a szerencsétlen gyerekeket azzal, hogy ennyit vagy annyit találkozhat a másik szülővel. A felnőttek váltak el, egyikük sem vált el a gyerekeitől. Miért ne lehetnének (pláne szünetben) annyit a gyerekek mindkét szülővel amennyit csak akarnak? Hát kivel cseszik ki az a szülő, a másik szülővel? Nem, a gyerekkel. Hogy mennyi a buta ember komolyan...

2014. jún. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
teljes mértékben egyetértek. sajnos vannak ilyen szülők :(((( én sose leszek ilyen. mindenestre a probléma megoldódott, ha megjön a jegyzőkönyv tanulmányhatja mi van benne leírva
2014. jún. 26. 12:32
 9/9 anonim ***** válasza:

Az időszakos láthatás idejére szünetel a rendszeres láthatás a törvény szerint. Ez azt jelenti, hogy a két nyári láthatás közt nincs hétvégi láthatás, illetve az arra eső hétvégét sem kell a duplázás miatt pótolni. Előtte és utána viszont jár.

Én is hozom még a hétvégén őket, aztán vasárnap este hazaviszem, hogy kedden, elsején újra elhozhassam, mert a süket anyja nem engedi, hogy hétfőn ittmaradjanak, még úgy sem, hogy egy nappal korábban hazavinném őket.

2014. jún. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!