Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Anyuka ragaszkodik a végzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyuka ragaszkodik a végzés szerinti láthatáshoz. Mit tehetek ellene és milyen eredménnyel, mennyi eséllyel?

Figyelt kérdés
2014. júl. 11. 21:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Semmit. Azért van a végzés, hogy betartsák az abban foglaltakat.
2014. júl. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Nos, ha ez azt jelenti, hogy többet akarsz, akkor birosag. Ha azt, higy kevesebbet, akkor csak nem mész. Ennyi
2014. júl. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Igen ő betartja a végzést de azt hiba nélkül. Többet nem adja oda de én szeretném. Szerintetek lehetséges? És hogyan?
2014. júl. 11. 22:24
 4/18 anonim ***** válasza:
Persze, hogy betartja, de szerintem le kellene ülnötök és megbeszélnetek. Mondd el neki, hogy többet szeretnél a gyerkőccel lenni. Vagy ezt már próbáltad?
2014. júl. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
8%

pénzben mi van írva?

ha pl. 23.000ft akkor annyit adj, egy centtel se többet.


Aztán meg lehet mondani, hogy kifizeted te a tábor felét, de akkor ő is engedje többet látni a gyereket.


Hány éves a gyerek amúgy, miért váltatok el? (ezt azért kérdezem, mielőtt belém köttök, mert ha bántotta az anyát, vagy iszik pl a férj, akkor nem csodálom az anya reakcióját.)


Ha semmi extra nem történt, akkor mehet a fent említett pénz=láthatás dolog

2014. júl. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem akarok többet fizetni. Nem csinálok vásárfiát a gyerekből. Nem vagyunk jóban és nem akarja többet adni. Bíróságra megyek akkor. De hogy szedjek ki belőle több láthatást?
2014. júl. 11. 22:57
 7/18 anonim ***** válasza:
92%

Én úgy értem el, hogy lényegében korlátlanná puhult, hogy normálisan viselkedtem vele, kitartóan, nem szarakodtam a pénzel (semmi extra, de nem tettem szóvá, ha nem túl kis pénz fölött néha én is vettem ruhát, cipőt...)


Annyi felelősség volt benne, hogy felfogta, hogy a gyerekeknek teszünk jót, ha viszonylag normális módon viselkedünk.

Csak mondanám, hogy a gyerek még felnőtt korában is összeköti valamennyire szülőket.


Szóval semmi arcoskodás, semmi pereskedés, semmi fillérezgetés, - és akkor TALÁN ő is leszokik a stopperóráról.

2014. júl. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
93%
Több láthatást, mint az általános csak az ő beleegyezésével tudsz kiszedni belőle. Nem ártana, ha jófej lennél vele, akkor számíthatsz rá, hogy ő is jófej lesz időnként. Mondjuk, a gyerek érdeke is ezt kívánja!
2014. júl. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ha nem akarok vele jóban lenni, semmi esélyem jogi úton, ha anyuka makulátlan?
2014. júl. 13. 00:34
 10/18 anonim ***** válasza:
89%
nincs bizony
2014. júl. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!