Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Februárban válok! Van megállap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Februárban válok! Van megállapodásunk, de módósítani szeretném, mióta megirtuk (1éve) történtek egyéb események, a válópernél módósítást kérhetek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 19:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztosan van ügyvéded, attól kérj tanácsot. Ha nincs, nyújts be pótlást, az előzőek mellé a Bírósághoz. Tegyél hivatkozási számot a leveled legelején, ha van, így biztosan beér még időben.
2010. jan. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

a megállapodást a volt házastársaddal kötötted?

ha mindketten egyetértetek a módosítás tárgyában,

akkor nincs gond: módosítsátok közösen a korábbi szerződést!


természetesen a perben is kérhetsz eltérést a szerződéstől

de nagyon-nagyon meg kell majd indokolni

az időmúlás, az egy év már biztató

2010. jan. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi!Hétfőn beszélek az ügyvédemmel,csak addig is tanácsra volt szükségem.
2010. jan. 8. 22:09
 4/10 A kérdező kommentje:

A gondom nem is a férjem a válás után,hanem a barátnője, aki

most elérte a válást,ezek után majd kihisztizi az esküvőt is,viszont a ház amibe lakunk a férjem tulajdona,amit ajándékba kapott nem is örökölt.Félek,hogy a barátnője megpróbál kisemmizni engem és a gyerekeket,23évi házzaság után.Ezért szeretnék megállapodás módósítást kérni.Egyébként köszi a válaszokat!Nem az a gond,hogy elválik az ember,hanem ha ilyen ribancokat talál a férje.(tisztelett a kivételnek)

2010. jan. 9. 11:22
 5/10 anonim ***** válasza:

ha férjed a kizárólagos tulajdonosa lakásnak

akkor hogyan tud kisemmizni?


tehát jelenleg is már az övé a lakás

(erről van szó?)


ha ajándékba kapta a lakást,

akkor ez ugyebár nem is tartozik közös vagyon körébe

2010. jan. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem tartozik közös vagyon körében,ezért aggódom,mert aljas módón a válást is csak most tudtam meg amikor megkaptam a papírt.Elvártam volna ,hogy legalább szóljon,hogy beadta.

Ezekután a házzal is azt csinál amit akar,úgy hogy nem is tudok róla majd,csak egyszer szólnak,hogy menjünk a híd alá a gyerekekkel.Az is a gond,hogy nem lehet vele megbeszélni semmit,Ő azt mondja nem kell neki semmi,de sajnos az életét nem Ő irányítja,henem most már irányítják!Behódolt,de nagyon,55 évesen.

2010. jan. 9. 16:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Hát sajnos azt kell mondjam, övé a ház, azt csinál vele, amit akar. Ha akar, akár most is kivághat,neked ahhoz a házhoz azt írod nincs közöd. Na most ha módosítasz is az egyezségen, az a ház akkor sem lesz a tiéd, maximum haszonélvezeti jogod lesz, ha fizettél mondjuk a felújításba, bár gondolom a szerződésetek pont azt tartalmazza, hogy az csak az övé.
2010. jan. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Konkrétan nem fizettem semmit,csak 23 évig a rezsit a gyerekek iskoláját....stb.Úgyanis már 18 éve leginkább csak időnként dolgozgatott.Most mióta elkőltőzőtt bejelentett állása van és nagyon szorgalmas lett!Tudom már a következő kérdést miért voltam vele eddig?Hát nem tudom,talán nagyon szerettem,és agyerekek miatt is.Most már tudom,hogy egy nagy állat voltam.Azt szeretném elérni,hogy a gyerekeknek ajándékozza legalább a felét,hogy szerepeljenek a tulajdoni lapon.Nem tudom ehez a kérdéshez ,hogy áll majd hozzá,majd most kiderül milyen APA!!!
2010. jan. 9. 18:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a konkrét helyzeted, de biztos, hogy "irányítják"?
2010. jan. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az, hogy milyen apa, nem most derül ki.

Eddig nem derült ki? Bocsánat, de ezt cinikusnak érzem.

:(

2010. jan. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!