Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás esetén ugyanannyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás esetén ugyanannyi gyerektartás jár nekem is, mint a férjem első feleségének?

Figyelt kérdés

Egy gyerekem van nekem is, és a másik nőnek is.

A férjemnek elég magas a fizetése, ennek a 20%-át kapja az ex, 150ezret havonta.

Nekem is jár ugyanez az összeg, ha elválunk?



2014. aug. 28. 10:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A két dolognak köze sincs egymáshoz, de ettől még kaphatsz ugyanennyit, ha ebben egyeztek meg, vagy így dönt a bíró.


De olyan nincs, hogy ez "jár".

2014. aug. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
46%
A gyerektartás nem neked jár, hanem a gyerekednek.
2014. aug. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#2,


miért kell mindenbe belekötni? Igenis nekem jár, mert én fogok belőle kaját, ruhát vagy akármit vásárolni a gyerekemnek, nem pedig a hároméves lányom.

2014. aug. 28. 10:53
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs megegyezés és a bíróság dönt, akkor a másik exe sem biztos, hogy kap ennyit. A fizetés x százalékát fogják elosztani a két gyerekre.
2014. aug. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
15 szazlek neked is neki is
2014. aug. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt önként ajánlotta az apa vagy bíróság döntött?

Mert ha önként akkor egyezkedhetsz vele, és majd ő eldönteni nektek mennyit ajánl aztán te eldöntöd hogy elfogadod vagy mész bírósára. Mondjuk 300ezret még ha külön külön család se hiszem,hogy vonni fognak,inkább az elsőt is csökkentik.

2014. aug. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

# 5/6


Magas összegnél egyáltalán nincs százalék számítás.

2014. aug. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

150 ezer forint GYT egy gyerekre?

Nem tartok indokoltnak ilyen magas összeget. A bíró sem fog.

2014. aug. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De, kedves utolsó, ha a bíróság dönt, ennyit indokolatlanul magasnak fog tartani. 150.000,- Ft nem kell egy háromévesre.
2014. aug. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ja, bocsi, most látom, hogy te is ezt írtad. Félreolvastam, úgy, hogy "nem tartok indokolatlannak." BOCSÁNAT!


Akkor egyetértünk: nincs az a bíró, aki ennyit ítélne meg.

2014. aug. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!