Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van itt olyan, aki épp a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki épp a váláson gondolkodik, nem biztos magában?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi vezetett idáig? Mi az, ami visszatart?
2014. okt. 5. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Az idáig vezető úthoz kell pl. egy kierőszakolt esküvő...
2014. okt. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Nalam most pont ez a helyzet:-))5 eve vagyunk egyutt es 8 honappal ezelottig nem volt semmi gond.Aztan valamiert megvaltozott es elkezdtek ot olyan dolgok zavarni bennem (trehanysag,szetszortsag) amik sosem zavartak azelott.


Plusz neha elkepszto stilusban beszel velem,amit nem toleralok.Viszont imad engem (ki is mutatja) oszinte,becsuletes,nem iszik,nem nozik,nem dohanyzik,mindig tudok ra szamitani,jo pasi,nem papucs...sxoval nehez ilyet talalni:-))


Megis a sertodekenysege es a "mindig nekem van igazam" attitudje kikeszit.Mindig aldozatnak allitja be magat,es mindig elvarja h ajnarozzak.A legkisebb dolog is kibillenti a lelki egyensulyabol es folyamatos elismeresere vagyik,meg erintesre,,,,,aaaa tipikus Oroszlan:-)))


Szoval meg nem tudom h mit tegyek,meg nem dontottem el.Nehez egy ilyen pasit talalni,en sem vagyok tokeletes,sot:-))Valamiert engem mindig hajt a kivancsisagom a tobbre,jobbra....a masra:-))

2014. okt. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Oké első, azért azt nem hiszem, hogy az emberek 2/3-ánál kierőszakolt esküvő okozza a válást, merthogy ugye a statisztikák szerint ennyien válnak.


Nálunk hasonló a helyzet, mint a másodiknál. Kb. egy éve elkezdett változni, és hiába beszéltünk róla ezerszer, továbbra is csak rossz irányba változik. Ingerültebb, agresszívabb, és ez egy olyan oldala, amit sosem láttam előtte. Félek, hogy valójában ilyen ember, csak valamiért sokáig nem mutatta ki a foga fehérjét...

Én egy végtelenül kedves, segítőkész, vidám embernek ismertem meg. Ijesztő a helyzet.

2014. okt. 5. 18:18
 4/7 anonim ***** válasza:

Gondolkoztam a váláson. Januárban már szét is költöztünk.

De én barom, hagytam magam megdumálni, hogy a gyerekünk érdekében adják még egy esélyt.

Egy hónapig újra mézeshetek, igyekezett, tényleg. Aztán a problémák szép lassan visszaszivárogtak.

Mikor már úgy voltam vele, hogy viszlátot mondok, de most már tényleg, kimaradt a menstruációm.

Az ő részéről nagy boldogság, egészen addig míg ki nem jelentettem, hogy nem akarom a babát.

Végül a családomat sikerült jól felcukkolnia és a nyomás hatására megtartottam a picit.

Ez volt a második hatalmas hibám.

Szóval most itt vagyok egy pocsék házasságban és esélyem sincs kilépni.

2014. okt. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szomorú történet ez 3., de mind emberek vagyunk, hibázunk...

Talán ha a babád már nagyobb lesz, több esélyed lesz a továbblépésre.

2014. okt. 5. 23:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól még,hogy terhes vagy,nem kell a férjeddel élned.Vagy élj vele addig amíg bölcsibe nem tudod adni a kicsit,aztán lépj le.Ne rontsd el végleg az életedet.Ez az egy van.
2014. okt. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"imad engem (ki is mutatja) oszinte,becsuletes,nem iszik,nem nozik,nem dohanyzik,mindig tudok ra szamitani,jo pasi,nem papucs...sxoval nehez ilyet talalni"


Vagyis itt az ideje elválni.

Majd találsz egy "jobbat", aki minden este megrugdos.

...a jelenlegire meg lecsapnak majd a barátnőid, akik rábeszéltek a válásra!!

2014. okt. 6. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!