Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyerek szét tudja választani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerek szét tudja választani a szülőket?

Figyelt kérdés

Még fiatal vagyok, 24 éves nő. 5 éve párkapcsolatban élek, 3 éve menyasszony vagyok. Párommal boldogok vagyunk együtt, megtaláltuk egymásban a másik felünket.

Úgy érezzük mindketten, hogy még egy jó ideig nem leszünk szülők. Szeretjük a gyerekeket, de csak egy bizonyos ideig. Mikor gügyög, magyaráz stb, de mikor sír, hisztizik, azt már nem bírjuk elviselni. Ezen felül mindketten imádunk aludni, disco-ba járni, összebújni és kettesben lenni. Csak kettesben: kapcsolatunk elején havonta tudtunk csak találkozni, távkapcsolatban voltunk az iskola miatt, ezért most kb a mennyország az, hogy összeköltöztünk. Na most ugye itt egy kérdés, mi lesz évek múlva. Ha lenne egy gyerekünk, akkor az eddigi tökéletesnek vélt életünk felborul... Ettől félek.

A kérdésem az lenne, hogy egy új életmód a gyerek miatt a szülőket szét tudja szedni? Megeshet egy ilyen miatt válás? Mert ha választani kell, akkor a páromat választom... Elnézést az összefüggéstelen hablatyért, eszméletlenül fáradt vagyok.


2014. dec. 21. 21:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%

Mi is ugyanezt érezzük. Csak nem értem,hogy ennek ellenére miért akarsz gyereket?? Mert ez az elvárt cselekvés? szülj gyereket? kit érdekel,hogy mi a társadalmi elvárás? Én is így látom,sír hisztizik,szemtelenek,a szexuális életnek jóideig annyi,a vaginám szétmegy,és még sorolhatnám..

Mi is beszéltünk erről a párommal,és szerencsére megtaláltuk egymást. Nem szeretnénk gyereket. életet akarunk.együtt. rengeteg közös élményt :) nem fogok olyat vállalni,amit a szívem mélyén nem is szeretnék,cska mert elvárás a család,rokonok szemében :)

2014. dec. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
90%
Mivel egy gyerek teljesen új és más élethelyzetet teremt, még egy gyerekvállalásra teljesen érett kapcsolatot is megviselhet.
2014. dec. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hasznosak voltak! Ezek szerint sorstársainkra találtunk :) Én nem akarok szülni, félek tőle, anyagilag se állunk úgy, plusz nem fogom magam nőiesen érezni terhesség közben, se utána...
2014. dec. 21. 21:20
 4/20 anonim ***** válasza:
95%

Hol itt a probléma, ha mindketten így éreztek?

Nem szülsz, és kész. Nem kötelessége mindenkinek gyereket szülni.

2014. dec. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%

" Ha lenne egy gyerekünk, akkor az eddigi tökéletesnek vélt életünk felborul"

Ha gyereke születik akkor az az ember életének radikális megváltozásával jár.

"Ezen felül mindketten imádunk aludni, disco-ba járni, összebújni és kettesben lenni"


Akkor azt javasolnám hagyátok ki mert pont ez fog neki áldozatul esni.

Egy gyerekre rengeteg idő kell és a látva a fentieket így is alig van nektek.

Szal szerintem éljetek egymásnak.

2014. dec. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%

Akkor védekezzetek megfelelően, és probléma megoldva, nem kell félned.

Ne vállalj gyereket, ha nem érzed úgy!

2014. dec. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
91%

Nem értek egyet az elsővel, mégis igaza van.

Tehát ő ne vállaljon gyereket.

Te se, semmiképp addig, amíg így érzel.


Egyrészt ez változhat, mert lehet, hogy egyszerűen nem vagy érett a gyerekvállalásra. 24 évesen nem mindenki az.

Aztán az is lehet,hogy úgy lesz, mint az elsőnél, hogy sosem szeretnétek igazán majd..

Azért mert "így szokás" semmiképp se legyen gyereketek.

Lesz keresztgyereketek, unokahúgotok, -öcsetek.. Aztán kész,ncsak a "jő" része marad nektek.


És igen, a legjobban működő kapcsolatot is megvisel egy ekkora valtozás, mint a gyerek születése.


Választanod elvileg ritkan kell a párod, és a yereked közt, sosem tudhatod,mhogy tényleg a párod lenne-e az, amíg nincs gyereked ;)

2014. dec. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem az ember már érzi 24évesen,hogy vágyik-e a cécóra :)
2014. dec. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%

Én 25 évesen is azt érzem h ez a gyerekesdi nem nekem való.

És én is imádok aludni :)

2014. dec. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
65%
szerintem ez az első poszt ahol ennyien felvállalják a "másságuk" :D z elég kényes téma az anyatigriseknek.
2014. dec. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!