Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Teljesen elhidegültem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen elhidegültem a páromtól. Van visszaút?

Figyelt kérdés
Kb egy hete tart már ez az állapot. Szinte nem is szólok hozzá és már az sem érdekel, ha nincs itthon vagy elmegy itthonról. Ő elég sokat jár csavarogni és én nagyon féltékeny voltam, de már ez is elmúlt. Anyósoméknál lakunk, nem is merem nekik elmondani ezt az egészet, nagyon szeretem őket. Párom is faggat, hogy mi van velem, de még én sem tudom. Mit tegyek?
2015. jan. 10. 18:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%

Hm, ezen azért jót nevettem, hogy csak mert nem féltékenykedsz az már mindjárt elhidegülést jelent?! :D

Szerintem ezzel válaszoltam is, semmi sincs, inkább örüljetek neki, hogy elmúltak a féltékenységi rohamaid.

2015. jan. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Belefáradtál a kapcsolatotokba, a bizalmatlanságba.Ha éreznéd,hogy a férjednek szüksége van rád, akkor ujra fogod szeretni.
2015. jan. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudod néma gyereknek anyja sem érti a szavát.

Ha egy kapcsolatban nem tudtok kommunikálni és megbeszélni a dolgokat az már nagyon nem jó.

Végül is nem őrlődhetsz a végtelenségig egyszer lépni kell valamit, úgyhogy ne ússz a problémáiddal inkább beszélgess vele. Minél hamarabb. Egy jó beszélgetés sok, mindent feltárhat közelebb is hozhat vagy legalábbis megold néhány dolgot. Pl. rávetít arra, hogy érdemes-e megmenteni a kapcsolatot?

Sokszor az a baj, hogy a párok elkényelmesednek egymás mellett és már nem udvarolnak nem foglalkoznak egymással úgy, mint rég. Lakótársak lesznek mert nem dolgoznak a kapcsolatukon.


És még lehetne elemezgetni a végtelenségig de a legjobb az lenne ha beszélnél vele, hogy mi van, hogy jutottatok idáig, miért nem foglalkoztok többet egymással, stb....

2015. jan. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De nincs mit mondanom neki. Sosem volt udvarlás, ahogy összejöttünk két napra rá hozzájuk költöztem.
2015. jan. 10. 19:09
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor most költözz el.
2015. jan. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Manapság nemigen.Külön kell menni.Be kell vállalni,jobb ezen minél hamarabb túlesni,különben úgy jársz mint én.Beleesel egy önámító meddő kapcsolatba 10 éven keresztül.Se előre,se hátra.Már szeretnél gyereket,de a másik tök érdektelen (pont a nő).
2015. jan. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ő szeret engem és a családja is.
2015. jan. 10. 19:20
 8/13 anonim ***** válasza:
Most akkor ki szeret kit? Te őt,vagy téged a családja?
2015. jan. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is belefáradtál a bizonytalanságba. Nekem is volt egy ilyen kapcsolatom. Mindent megtettem azért, hogy egyben tartsam az egészet, közben az exem csavargott, sosem tudtam, hol van, mikor ér haza, kinyomta a telefont, aztán mikor hajnalban hazaért, én meg ott ültem aggódva a megterített asztalnál, még neki állt feljebb, hogy miért kérem számon, hol volt.. Aztán egy nap már nem érdekelt. Egyik percről a másikra. Elfogadtam, hogy ő ilyen, és sosem leszünk együtt boldogok. Elköltöztem. Azóta sem hiányzik. Amit te most érzel, azt úgy hívják, kiábrándulás, beletörődés.
2015. jan. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mi lesz most velünk?
2015. jan. 10. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!