Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van esélyem hogy változtatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem hogy változtatnak a láthatáson? Kéthetente hétvége és minden szünet fele az enyém.6 éve így működik, szeretném ha többet látnám.

Figyelt kérdés
Anyuka nem engedi mert nem vagyunk jóban és nem is működünk együtt.
2015. febr. 6. 16:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
40%
Bíróságon kérvényezheted, és igen van rá esélyed.
2015. febr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Azt mondta az ügyvéd hogy a láthatás a gyámhatóság hatásköre. Akkor most hova tartozik?

kapott már valaki többet? Mert nekem több ügyvéd azt mondta hogy nem nyúlnak bele a hétköznapok a csakis megegyezéssel. Az meg nincs.

2015. febr. 6. 17:12
 3/16 anonim ***** válasza:
85%

Hiába teszed fel naponta a kérdést, a gyerek anyjával kellene megegyezned, jobbat nem lehet mondani.

Ezen a bíróság nem fog változtatni.

2015. febr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%
Két felnőtt embernek, akinek közös gyermeke van, mindent meg kell tennie a kulturált megegyezés érdekében. Az egyetlen lehetőség egyeztetni az édesanyával és változtatni azokon a kifogásolható körülményeken,- feltéve, ha vannak ilyenek, - amelyek miatt az anya nem látná szívesen az apa gyakoribb találkozását a gyerekkel.
2015. febr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
Mikor akarsz találkozni velük?Tanulási idő alatt? Gondolkodtál már ezen?
2015. febr. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én is el tudom vinni különórára vagy tanulni Velük.
2015. febr. 6. 19:17
 7/16 A kérdező kommentje:
Csak az anyjuk nem engedi mert szerinte egy kézben kell tartani a tanulást.
2015. febr. 6. 19:18
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondjuk ha a matekot két ember kétféleképpen magyarázza az nem éppen szerencsés.Nem tudom érdemes-e ezt megbolygatni,nem tudom a gyerekeknek jobb lenne-e vagy csak neked.
2015. febr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

hétközben nehéz kivitelezni

4-5 mire végzel a melóba jó estben fél óra mire oda érsz a gyerekhez, ilyenkor még minden cucukal utaztatod öket magadhoz, vissza, különórára, tanulni kéne, enni, fürödni...

és ami nagyon fontos lenne a barátaikkal szocializálodni

hol fér ez bele abba a pár órába

2015. febr. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mekkora a gyerek, de szegény gyerekeknek egyre több időt kell suliban tölteni meg tanulni.

Ha még nem tud egyedül tanulni és minden nap foglalkozni kell vele akkor tényleg szerencsésebb ha egy ember tartja észben, mert pl. te kedden megtanulsz vele valamit aztán szerdán ha megint van olyan órája akkor anyuka már nem tudja mik is voltak az előzmények ill. mindig van vmi bisz-basz amivel készülni kell, ha több napig tartó dolog, akkor nyilván nálad nincs otthon a félig kész biszbasz esetleg nem is tudod h aznap azzal is kéne foglalkozni.

Én azt tudnám elképzelni, hogyha jár valamilyen sportra, te viszed el, ott nézed az edzést.

Vagy esetleg ha nem laktok messze akkor te viszed-hozod a suliba és akkor ha hazaér akkor anyuka ugyanúgy tanul vele ahogy szokott, ott van akkor kéznél az összes tanszere/könyve. (pl. nincs olyan h matek házit kéne csinálni, de neked nincs körződ otthon stb...)

Ötlet még:

Osztálykirándulásra is szoktak szülők kísérőként menni, arra is jelentkezhetnél vagy a szülői munkaközösségbe és akkor sulis programokon is találkozhatnátok.

2015. febr. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!