Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan lehet túlélni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet túlélni egy válást? 4 hete megcsalt a férjem, akivel 8 éve éltünk együtt, ráadásul egy 21 éves kislánnyal. Itt maradtam a gyönyörű, okos 15 hónapos kislányunkkal. A mai napig nem tudom feldolgozni, hogy miért tette.

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 18:08
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
62%
Hát én nem tudnnék normális szót váltani azzal akivel megcsaltak.... Tudom nehéz, de ne akard helyre hozni. Talán még a babát is bántaná.
2010. febr. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:
35%
22:47-es vagyok.Ha ki is békülsz vele tudd meg,hogy a szexeteknek annyi. Nem tudsz majd közben kikapcsolni.Én csak tudom és az élet túl rövid ahhoz , hogy ezt elfelejtsd.Antall József mondta: amilyen az adjon Isten, olyan a fogadj Isten.
2010. febr. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
69%
Semmi képpen ne magadat hibáztasd! Ez mellé duma hogy ehhez két ember kell. Ha felnőt fejjel nem tud lezárni egy kapcsolatot, hanem megalázza a másikat azzal hogy megcsalja, akkor ássa el magát. A házasság arrol szol hogy örök hüség, és válaljuk minden nyügét, terhesség, baba, viták és stb. Senki ne mondja azt hogy megoldodott a házassága illetve a problémája hogy félredugott. Az ilyenek ribancok, legyen férfiröl vagy nöröl szó. 33/f
2010. febr. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
48%
Hagyd el a francba. Bármilyen nehéz is lesz. Nem vár rád semmi jó ha vele maradsz. Örökös veszekedések, megcsalások...ne így éld le az életed. Mindenki saját maga választ, lépj most! Sokan gyávák és 50-es éveikre maradnak egyedül! A vége ugyanaz lesz. Így még mindig könnyebb lesz párt találnod mind vénasszony korodban.
2010. febr. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
0%
Lehet hogy most le leszek hurrogva de ez is egy vélemény.Kedves megcsalt Feleség Tényleg annyira rossz férj és apa volt a férjed vagy most csak a düh beszél belöled?Most csalt meg elöször?Nem tudom milyen ember a férjed és hogy éltek amit leírtál az kevés hogy legyen egy véleményem a kapcsolatotokról.Tudom hogy fájdalmas hogy megcsalt de ha átgondolod a dolgot akkor biztos benned is van hiba.Most az egyszer tedd félre a büszkeségedet és gondolj a kislányodra.Adj egy utolsó esélyt a férjednek de legyenek kikötéseid hogy mit szeretnél tölle.Te is tegyél meg mindent hogy jól menjenek a dolgok.Ha továbbra is megcsal akkor azt jelenti hogy tényleg nem érdekli a házassága és a családja.Akkor válj el.Lehet hogy csak egyszeri alkalom volt.Az én szempontomból az ilyen mindenkinél elöfordulhat.Akkor van baj ha a férfi még a pénzét is rákölti a szeretöjére és minden szabadidejét is.
2010. febr. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
mevert?? jobbat érdemelsz egy ilyen semmire kellő, önző pasinál! a megcsalásra sincs bocsánat szerintem !
2010. febr. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Ne bocsáss meg! Hülye vagy? Istenem.....
2011. febr. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta?
2011. febr. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
mi tortent azota veletek?
2012. szept. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!