Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Házas vagyok, de már különélün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas vagyok, de már különélünk, mi történik ha születik egy gyereke a feleségemnek mástól? Az én nevemet kapja automatikusan?

Figyelt kérdés
Szoval részletesebben a helyzet, jelenleg még házas vagyok, van egy közös kislányunk, de külön élünk már mert megromlott a kapcsolatunk, 2 hetente hétvégén nálam a kislányom, a válásra egyenlőre nincs pénz, a feleségemnek már van új pasilya, mi történik ha teherbe esik tőle?
2015. márc. 14. 12:31
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
92%

Pasinak sincs 30 ezer forintja?

Ne vicceljetek, hogy nincs ennyi penzetek, ezert nem valtok el. Szerintem ez csak lustasag, vagy egyikotok meg remenykedik.

Amugy eleg gaz a hulye torveny, hogy barkitol lehet a gyerek, de ha a no ferjezett, akkor a ferj neve van mint apa.

2015. márc. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
Most per pill pont erre nincs 30 ezrem. De, oké hogy megkapja a nevem, de ha egyszer nem az enyém? Azutánis gyerektartást kell fizetnem vagy mi? :)
2015. márc. 14. 12:36
 3/48 anonim ***** válasza:
100%
Jogilag tied a gyerek.
2015. márc. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
27%
1. Miért olyan hihetetlen,hogy valakinek ennyire nincs pénze? Te nem itt élsz?
2015. márc. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:
Oké, na de ha egyszer nem tőlem van ? :D Ez azért nevetséges.
2015. márc. 14. 12:40
 6/48 anonim ***** válasza:
36%
Meg kell nezni a torvenykonyvbe, hogy ilyenkor lehet e DNS teszt, ha kimutatja, hogy nem a gyereked, a pali felvallalja, hogy az ove, a birosag biztos ugy is iteli el, hogy nem a tied.
2015. márc. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
97%

Hulye torveny abbol indul ki az emberek rendezik a kapcsolataikat mielott uj pasitol fialnak.

Komolyan megerdemlitek hogy gyt szabjanak ki ratok

2015. márc. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
hm, és ha a pali nem vállalja fel a dolgot?
2015. márc. 14. 12:44
 9/48 anonim ***** válasza:
100%
Jogilag mindenre kötelezhető vagy. A jogalkotó feltételezi, hogy a jogalanyok a statusquo megváltozásakor haladéktalanul rendezik a jogi ügyeket. A biológiai apának nem kell önként vállalnia semmit, a bíróság majd elrendeli a genetikai vizsgálatot, aminek az alperes kénytelen alávetni magát. A költségeket majd utólag a pervesztes félre ráterhelik.
2015. márc. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
91%

Akkor az anya nevére kerül.


De az apaság vélelmét először a születés után lehet megdönteni. Automatikusan a te nevedre fog kerülni a gyermek, ez ellen nem tudsz mit tenni. Ezután azonnal lehet kérni a DNS tesztet és az apaság vélelmének megdöntését. Amint megvan az eredmény, apasági nyilatkozat fejében a valódi apa nevére kerülhet, ennek hiányában az anyáéra fog.


Legközelebb tájékozódj, mielőtt ilyesmibe bonyolódsz, 30.000 ft-ot szerintem nem ér meg ez a nyavalya, elég könnyen megspórolhattad volna magadnak. Könyörgöm, ha csak havonta 3.000-et elteszel erre, már rég meglenne.

2015. márc. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!