Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akik elváltak - utóbb visszate...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik elváltak - utóbb visszatekintve, mi volt az első olyan jel, amiből már következtetni lehetett volna a kapcsolat későbbi megromlására?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy mivel feltehetően az elején minden szép és jó volt, volt-e utólag visszagondolva olyan első figyelmeztető jel, amelyből már legalábbis gyanús lehetett, hogy nem lesz ez olyan tökéletes, hogy lesznek problémák? Mi volt ez a jel?

2015. márc. 23. 20:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%

csökken a kommunikáció

egyre kevesebb közös programok


eltávolodás egymástól, vagy az egyik fél részéről


ha harcolnak, mebeszélik, máshogy alakítják , az érzéseket akkor sem lehet újraírni. ha már múlnak, akkor elmúlnak.

2015. márc. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%
Volt, már a nászúton. Hogy mi, az már mindegy, hiszen utána még húztuk 12 évig.
2015. márc. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
Ahogy megszületett a gyerek, ő már csak anya módban volt képes működni és ami addig ment szexuálisan, utána már csak kínszenvedés volt. Türelmes voltam és 4 évig bírtam utána, de ennyi idő sem volt elég hogy visszaváltozzon a vadmacskává akit megismertem, és egy melegítős prűd házinéni nekem nem volt többé vonzó. Annál inkább a kolléganő akinek hiába volt 2 gyereke attól még képes volt nő maradni.
2015. márc. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Nem azért, hogy védjem a nőket kedves utolsó. De magadban nem kerested a hibát véletlenül? Lehet a kedves kolléganőnek volt segítsége a mindennapjaiban, szülők, testvérek, barátok, barátnők, esetleg a párja...? Csak kérdezem :D Nem kötekedés miatt.

Az első válaszolóval értek egyet.

2015. márc. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem veszem kötekedésnek, és mivel nem ismerjük egymást nyilván mondhatok bármit, de maradjunk annyiban hogy sok segítséget kapott tőlem és férfi létemre vezettem a háztartást munka mellett, tehát lett volna esélye nőként viselkedni. Nem tett így én pedig egy idő után észrevettem más nőt is.
2015. márc. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Értelek.
2015. márc. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Hát talán a 4. vagy 5. randin amikor a szüleinél voltunk,egyszer csak elkezdett az édesanyjával minősíthetetlen hangnemben beszélni,aztán megjegyezte,hogy ezeket idomítani kell,mert különben elkanászodnak.Na az volt az első jel,de nem vettem komolyan,14 évet éltünk le utána még.
2015. márc. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

A legnagyobb vizválasztó szerintem a gyerevállalás. Sok nő elhanyagoolja maga, és sok férfi nem veszi észre, hogy ő is hibás.

Apuka elmegy dolgozni, hazajön, megpaskolja a gyerek(ek) fejét és csinálja azokat a dolgokat, amiket csinált a gyrekek előtt. Anyuka délután is anyuka, sőt éjszaka is, amikr a gyerek beteg, nem alszik felkel, rosszat álmodik.

Apuka persze elvárja, hogy anyuka ugyanolyan legen, mint a gyerekek előtt. Ez irrealis elvárás.

A szomszéd anyuka bezzeg szuper, jó alaja van, mindig ráér( a gyerekek itt-ott anyosnal,anyunál) de ez így oké, ha más mint az otthoni uncsi feleség.

És érdekes módon az apukának van ideje kiépíteni egy új kapcsolatot, amíg anyuka gályázik.

Na, ilyen is van. Sok ilyen.

Van persze más forgatókönyv is, de én csak ilyet láttam.

És a csinos, fitt , gyereket sokszor másra bízó, ezért ráérő anyukák se érezzék magukat biztonságban, mert a szomszéd nője akkor is zöldebb.

spec. én éjszaka a beteg gyerekemet ápoltam, ezért ma és még pár napig olyanleszek, mint a mosott szar. A télen sokat voltak betegek a gyerekek, én is, apa is.

Messze vagyok attól a nőtől, akit apa feleségul vett. Ezzel jár a gyerekvállalás.

2015. márc. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%

"Messze vagyok attól a nőtől, akit apa feleségul vett. Ezzel jár a gyerekvállalás."


De akkor másnak miért sikerül mégis több gyerekkel? Arra mi a magyarázat? Talán bébiszittert vesz fel mindegyik? Ugyan már. Tudod te hányszor kaptam meg azt hogy én nem segítek semmit a gyerekkel? Az exem passzív-agresszív viselkedésének alappillére volt ez. Nem segítesz? Akkor én se teszek azért hogy jó legyen a házasélet vagy hogy csinos legyek neked. Persze, segítenék ha nem mennék reggel hétkor dolgozni és nem este hétre érnék haza hétfőtől-szombatig hogy megéljünk. Hogy te itthon vagy a gyerekkel és az első 2-3-4 évben az a feladatod hogy ellásd? Hova gondolok én. A vicces az volt hogy volt időszak amikor én maradtam otthon a kicsivel és nem fért a fejembe hogy mi is volt az a nagy mártírkodás az egész körül, mert lazán elláttam, rendet tartottam és főztem is, erőlködés nélkül.

Az ember persze megértő az elején mert amíg kicsi addig intenzív figyelmet érdemel, de amikor évek múlva is ugyanaz van és a szex egy jó esetben félórás kínlódássá változik talán hetente, akkor a férfi elkezd más nőket is észrevenni, főleg olyanokat akik gyerek mellett dolgoznak és mégis ügyelnek a kinézetükre. Az igényes anyuka szexi. Ismerős felesége szülés után fél évvel már edzőteremben dolgozott azon hogy visszanyerje az alakját, és mindig ügyelt arra hogy igényesen öltözködjön. AZ a baj hogy sok nő mindig ki tudja élni a passzív-agresszív énjét amikor nem tetszik neki valami. Te se? Én se. Te így? Én úgy. Az már csak hab a tortán amikor a gyerekkel keltik a bűntudatot: "Most a gyerek a legfontosabb, a szex és kinézet nem számít, ugye nem akarod önző módon magadat a gyerek érdekei(!) elé helyezni?" De ott van az ígérgetés és örökös hitegetés is, hogy majd elmegy kondizni, futni, spinningre, kutyafülére, majd... majd... Aztán eltelik két év és hízik 20 kilót. Mindent átéltem ezekből amit leírtam és én voltam a hülye hogy ennek ellenére olyan sokáig kitartottam. Amikor lefeküdtem a kolléganővel az akkora lökést adott az önbizalmamnak, hogy hamar el is váltam. Nem csak a nők tudják rondának és nem kívánatosnak érezni magukat, az elhanyagolt férjek is. Itt szó nincs arról hogy a szomszéd nője jobb, csak arról hogy egy elhanyagolt férfi úgy vágyik a törődésre mint az éhező a kenyérre. Amikor a feleségétől csak elutasítást kap és a szexuális élet maszatolássá degradálódik a korábbi változatos helyett, akkor ott elindul egy folyamat aminek megoldatlanul megcsalás és válás a vége. Kizárólag azért ömlengek erről itt hogy a nők tudják hogy igen, ilyen következményei lehetnek a passzív-agresszív viselkedésnek.

2015. márc. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
gondolom, most te neveled a gyerekeidet, és a volt feleséged pedig élheti világát. Mert, ha nem, akkor könnyen dumálsz. Te otthon voltál a gyerekekkel, és mindent ügyesen megoldottál, mellette olyan voltál, mint Adonisz, és nem passzoltad le sehova a gyerekeket? Gratulálok, tarthatsz előadásokat, mert férfiismerőseim körében ez nem így működik. Te egy önző, felületes ember lehetsz, akinek a legfontosabb a saját boldogsága. Még egyszer bocs, ha nálad vannak a gyerekek, akkor minden visszavonva, s leborulok nagyságod előtt.
2015. márc. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!