Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan lehetne ezt kivitelezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne ezt kivitelezni?

Figyelt kérdés

Válunk, és jelentős összeg van a számlámon, de nem akarom megosztani az exemmel. Az utolsó fillérig az én keresetemből van. Az ok, hogy mindent felezünk, de ezt az összeget nem akarom elosztani vele. (Úgyis csak elszórná)

Addig rendben van, hogy kiveszem, az egészet, és azt mondom, hogy elment a háztartásra. De hova tegyem, vagy rejtsem, ahol biztosan hozzáférek, és nem is veszik el. Gondoltam családtagra, barátra, de túl sok pénz ahhoz, hogy nyugodtan elvállalják. És a kocsiban sem tárolhatom... Akkor hol?


2015. ápr. 19. 00:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%

Azért én vigyáznék azzal a pénzdugdosással, mert ha az exed tud a pénzről, akkor bírósági úton kérheti a bankszámla részletes kimutatását, és ha kiderül, hogy már a folyamatban lévő válópernél tüntetted el a pénzt, csúnyán bukni fogsz, és nem csak a pénz felét.


Amúgy meg: Házasság alatt szerzett vagyon közös vagyonnak minősül. Mindegy ki keresett többet, akkor is közös.

2015. ápr. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%

Az #1-es mindent leírt.


Ha mégis belevágsz, akkor bérelj széfet.

2015. ápr. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ez elég kockázatos egyébként.
2015. ápr. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
45%
Költsd el tapsold el ruhàzkodj én is azt teszem mert az enyém egy görény kitudja miota van nője de még igy se akar vàlni..meg fenyeget kisemmiz..mondjuk nekem nincs sok dugdosnom nem kell elmegy a hàztartàsra gyerekekre mert semmibe se szàlt bele az utobbi időbe letudta azzal vedd meg van pénzed (iskolàztatàs,osztàlypénz stb.)..
2015. ápr. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha tud róla az ex, akkor nagyon sehogy. Ez ugyanis bűncselekmény, nagyon csúnyán megütheted miatta a bokád. Nehogy azt hidd, hogy az ilyesmi olyan ritka próbálkozás válásoknál.
2015. ápr. 19. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Még nincs folyamatban, egyenlőre a külön szobában alvás stádiumban vagyunk. Még lehet, azt hiszi, hogy együtt maradunk. Mindenképpen a válás megindítása előtt kell eltüntetnem, minél előbb, az általatok is említett okokból.

A széfbérléshez is meg kell adnom a nevem nem? Mert ha igen, akkor a bíróságon az is kiderülhet. Vagy nem?

Tud róla, max 1-2 millióval kevesebbnek hiszi, mert nem figyel rá. De biztosan keresni fogja.

Ahhoz nagyon sok, hogy eltapsoljam, és akkor már jobban járok, ha inkább neki adom a felét. De azt nagyon nem akarom... Jó lenne valami megoldást találni... :-(

2015. ápr. 19. 02:51
 7/20 anonim ***** válasza:
52%

# 4

Nem muszáj az belegyezése hogy elválj tőle!

2015. ápr. 19. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha tud róla az exed akkor fölösleges köröket futsz. A tágabb családunkban is volt hasonló példa. Válás előtt az egyik fél eltüntette a számlán lévő jelentősebb összeget, majd az első tárgyaláson a bíró részletes számlakimutatást kért a banktól.
2015. ápr. 19. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
31%
Széfet bérelj,nem drága egy hónapra.Igaz pénzt elvileg nem lehet benn tartani,de sokan csinálják ezt.Olyan zacskóba rakd bele ami nem látszik át,úgyis egyedül leszel mikor berakod,senki nem fogja látni.Aztán ha van még valami amit féltesz,azt is tedd be,iratok,stb.Nyoma nem igazán van,mert nekem is volt egy ügyem,fel se merült mint téma.
2015. ápr. 19. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Azért milliós tételt haztartasra költeni nyom nélkül Igen nehéz. Felezés lesz, bármit is csinálsz.
2015. ápr. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!