Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van itt olyan, aki 1-2 éven...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki 1-2 éven belül vált el az esküvő óta? Mi volt az ok?

Figyelt kérdés

2015. jún. 3. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Imserosom valt el 8 honap hazassag utan, de o nem normalis. :D Mar korabban eljegyzett gey lanyt, aztan meggondolta magat. Majd 3 ev utan eljegyezte az utana kovetkezo baratnojet. Meg is volt az eskuvo, de a srac szerelmes lett masba es 8 honap utan elvalt a felesegetol. Most ezt az uj csajt is elvette. Tavaly valt el, es iden megint nosult...Szep, nem?
2015. jún. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Rezi Dencia ***** válasza:
A legrövidebb házasság az ismeretségi körömben hetekben mérhető. A feleség saját bevallása szerint csak -né akart lenni.
2015. jún. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi 2 ev utan valtunk kizarolag azert mert mindketten eges zmast akartunk az elettol es nem tudtunk egy iranyba novekedni
2015. jún. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

2 év után adtuk be a válópert..

Olt férjem 2 hónapig folyamatban megcsalt...

Erre rájöttem.. Nem volt visszaút

2015. jún. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
5 hét házasság után a feleségem lelépett egy másik pasival. másik pasival. Hozzá tartozik a dologhoz, hogy esküvő előtt 9 évig voltunk együtt nagyon jó párkapcsolatban.
2015. jún. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Másfél év után váltam el. Rájöttem, hogy bolond.

De ismerek olyat, aki 2 nap után döbbent erre rá. Pontosabban már az esküvő napján, de még 2 napig húzták a dolgot, hátha mégis sikerül.

2015. jún. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

az amit leirtatok se kutya de azse ami nnekem van sztori.

Van egy hülye a világon aki az esküvő napján megdugta a felesége testvérét:D délután házasság este válás:D de persze csak másnap adták be mert este már nemfoglalkozak a válóperrel:D

2015. jún. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Barátnőm. Menekült otthonról, hozzáment az első pasihoz.

Aztán rájött hogy a pasi, pont olyan mint az anyja: hisztérikus, kontrollmániás, és bizony pofon is csattant. Három hónap után rájött, de még húzta fél évig a dolgot.

Végül beadta a válópert, és az egyik rokonom rejtegette, mert miután a pasi rájött, hogy a "megölöm magam" már nem válik be, átment "kinyírlak te *nagyon csúnya szó*"-ba.

Azóta a pasi börtönben van, mert a következő feleségét kórházba jutatta. :(

Ocsmány történet.

2015. jún. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Zeneszkent sokat lattam, mikozben sok szaz lakodalomban zeneltem. Egyik emlekezetes, mikor a vofely a lagzi alatt elcsabitotta a menyasszonyt, szobara mentek, magaeva tette, es mikor visszajottek a lany egybol kozolte az "uj emberrel", hogy valni akar. Azota osszehazasodott a vofellyel (az Ö lagzijukon is en zeneltem) es mar 10 eve boldog hazassagban elnek.
2015. jún. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!