Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A párom felesége nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom felesége nem akar válni, mert számára a válás megalázó. Mit lehet ilyen helyzetben tenni?

Figyelt kérdés

Már több éve húzódik ez az egész. A felesége nem akar válni, öngyilkossággal fenyegetőzik. a gyerekeknek mindig azt mondja, hogy miattam fog meghalni stb. Ezzel a gyerekeket is kikészíti.

Mikor próbáltunk vele beszélni, csak annyi indokot tudott felhozni, hogy "Mit fognak róla, mint anyáról és mint nőről gondolni az emberek?"


A páromnál most végképp betelt a pohár és ügyvédhez fordult. A felesége erről még nem tud.

Mennyi ideig húzódhat el a válás, ha az egyik fél nem akar válni és 3 közös gyerek is van?


2015. szept. 4. 06:26
1 2
 1/12 Niola Bes Xyrta válasza:
100%
Ez egy rendes érzelmi zsarolás. Amennyiben bizonyítható a bíróságon, úgy egy normális bíró igen hamar kimondja a válást.Bár egy jó ügyvéd... A hölgy pszichiátriai esetnek tűnik. Amennyiben tényleg így viselkedik, valószínűleg a gyerekeket is a férjnél fogják elhelyezni.Ezen a kapcsolaton nem valószínű, hogy bármilyen terápia segíthetne.
2015. szept. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%

Én megértem...

A férj is kimondta a holtomiglan-holtodiglant, nem csak a feleség...

2015. szept. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg meg lehet arról kérdezni, h úgy mit fognak róla gondolni az emberek, hha kiderül, h a férje elmenekül tőle a kibírhatatlan természete miatt? A gyerekeknek meg mev kell mondani az apuka részéről, már ha elég idősek, h megértsék, h ez után is szereti őket, és te js szeretni fogod őket, tehát egy emberrel több lesz aki foglalkozik velük, de sajnos mint ahogy nékik is megszakad barátságuk az oviban, iskolában, sajnos a házasságokkal is előfordul néha ilyen. Akkor vagy rendbe lehet tenni, vagy jobb a mindennapos veszekedések elkerülése érdekében külön válni, hogy aztán mással megint boldogak lehessenek az apjuk és az anyjuk
2015. szept. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

2*

Egyrészt igazad van, de Te benne maradnál hosszú évtizedekre (halálig) egy rossz, veszekedős életet megkeserítős rossz kapcsolatban, csak azért mert korábban minden jó volt, de aztán az újabb élethelyzetek miatt végérvényesen elromlott? Vagy benne maradnál, de járnád a magad útját lopva, csalva a mikat akihez már -esetleg gyereknevelésen kívül- semmi se köt csak a fájdalmas mindennapok?

2015. szept. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A váláshoz nem kell az ő egyetértése, két tárgyalás és kb. kész.

Ha nagyon sokat vacakol a vagyonmegosztással, akkor elhúzhatja, de szerintem be fogja látni, hogy ezzel nem ér el semmit.


Aki öngyilkos akar lenni, az általában megteszi, remélem ő csak nem tesz ilyet.

2015. szept. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha a parod adja be a valokeresetet,akkor is kimondjak a valast, ha az alperes (a feleseg) el sem megy a targyalasra.
2015. szept. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#4-es, nem maradnek benne, de en nem is mentem ferjhez.

35 vagyok ...

2015. szept. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

7*

😃

2015. szept. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%
Majd annak mondok igent, akivel hiszem, hogy tenyleg halalig tart :)
2015. szept. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
70%
Előző, mindig úgy kezdődik. Én is elhittem. :(
2015. szept. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!