Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha egy tehetős férfit faképnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy tehetős férfit faképnél hagy a felesége, miért a nőt tekintik ludasnak a legtöbb esetben?

Figyelt kérdés

Sokan jönnek ilyen szövegekkel: "De hát a pénz boldogíthatta volna a nőt!" "Ekkora hülye nőt, nemigen fog még egy ilyen jómódú férfit találni!" "Megvolt mindene, amit kívánhatott, mégis miért lépett félre?"


Igen ám, csakhogy az embernek érzelmekre is szükség van, attól, hogy egy nőnek mindene megvan anyagi értelemben, még érezheti az életét kiüresedettnek, sivárnak, például ha veri a férje, vagy esetleg munkamegszállott.


Édesapám egyik ismerősének a fia sebészként dolgozik. Rengeteg pénzt keres, a felesége azonban megcsalta egy fogorvosi asszisztenssel. A szülők nem értették, hogy mi nem volt elég a nőnek, a fia ugyanis nyaralásokra hordta, drága dolgokat vett neki. Viszont ez a bizonyos doki olyan szinten elfoglalt, hogy nincs egy szabad perce sem, még a kirándulások alkalmával is folyamatosan hívják telefonon. A nő azóta is együtt van a fogorvosi asszisztenssel, boldognak látszik.


Aztán vegyünk egy másik esetet. Az egyik volt tanárnőm, akinek a férje könyvelőként dolgozott, félrelépett az egyik kollégájával. A férje a mai napig igazi munkamániás, szinte sosem látni otthon. A nő azóta elvált, boldogan él a munkatársával, akit én is ismerek. A középiskola fele ezen csámcsogott, sokan értetlenül álltak a válás előtt, hiszen annak a nőnek a férje szintén megadott mindent - anyagi értelemben. Ez viszont önmagában nem volt elég.



2016. jan. 31. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Ha a férfi dug félre, a férfi a hibás. Ha a nő dug félre, akkor is a férfi a hibás. Megmagyaráznád nekem, hogy miért van ez?
2016. jan. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Én nem a válás előtt állok értetlenül hanem a megcsalás előtt.

Gondolom a feleség egyik esetben sem fogadott egy vasat sem a férje vagyonából.

Könnyű úgy boldogan élni egy másik férfival,hogy gazdag lett a válás után,így a pénzre többé már nincs gondja,koncentrálhat a boldogságra.

Minden éremnek két oldala van és te csak az egyiket látod/nézed.

2016. jan. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mert ha a nő szegény családból való, és elhagyja a jómódú férjét, őt tekintik hibásnak. Legalábbis én már többször tapasztaltam ilyesmit.
2016. jan. 31. 11:39
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyszer már válaszoltam egy hasonló kérdésre. Akik ilyet mondanak azok valószínűleg boldogok a párjukkal, de legalábbis náluk nagyobb gondok nincsenek, anyagilag viszont nem állnak jól. Minden vágyuk a pénz és azt hiszik attól boldognak lehet lenni.


Más: én ugyanígy jártam a pénzhajszolásban tönkre ment a kapcsolatom. Nem mondom hogy csak az én hibámból meg csak emiatt. De legközelebb oda fogok erre figyelni, nem minden a pénz. Meg nyilván mindkét félnek hasonlóan kell gondolkozni, a problémákat nem csak az egyik félre hagyni, hogy majd meg oldja ő.

Nagyon sokan esnek ebbe bele amúgy. Kevés embernek sikerül megtalálni a középutat, hogy a kapcsolata is jó legyen, meg az anyagi helyzete is stabil.

Ez olyan szerintem ha megfelelő párt választ magának az ember, van kommunikáció, kompromisszum kézség mindkét fél részéről, akkor egy ilyen szituációt is időben lehetne kezelni, és kikerülni hogy megromoljon a kapcsolat.

2016. jan. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A nő ki volt tartva. Megunta, elment. Kiírja ide vagy máshova, sajnálatot várva. Nehéz együtt érezni egy ilyennel.
2016. jan. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%

De nem egy sima válást követően támadják ezeket a nőket, megcsalták a férjüket, mégis mit kéne mondani az embereknek róluk?

"Ez a Gizike milyen nagyszerű egy nő, jól tette, hogy megcsalta azt a munkamániás Pistát! A lehető legjobb megoldást választotta, nem ám megbeszélni a problémákat, menteni a menthetőt, netán ha ez nem megy elválni. Kúrjunk csak félre, aztán a válásból szedjük meg magunkat, hogy az új párunkkal boldog és gondtalan élet elé nézhessünk. Ő a példaképem."

Hát persze, majd még a megcsalót fogom sajnálni.

2016. jan. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Félre ne érts! Nem a megcsalókat akarom védeni. Arra akartam célozni, hogy egy házasságot mindig ketten rontanak el, nem lehet és nem is lenne szabad ujjal mutogatni egymásra!
2016. jan. 31. 14:04
 8/8 anonim ***** válasza:
69%

#7


Érdekes, ha csaj csalja meg a férjét hamar előkerül a "mert nem törődött vele a férje" kártya, ha a férfi csal akkor pedig "nem bírt a vérével".

2016. jan. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!