Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti mit tennétek az adott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek az adott helyzetben? Jelenlegi feleségemet zavarja, hogy édesanyám és a volt feleségem tartják a kapcsolatot. Jobban örülne, ha senki a családomból nem "emlékeztetné" / tartaná a kapcsolatot a volt feleségemmel. Attila 32/F

Figyelt kérdés

Korábbi feleségemtől 2 éve váltam el, de ő továbbra is jóban van édesanyámmal.

Arra kér, édesanyám és a volt feleségem szakítsák meg a kapcsolatot.


2016. márc. 1. 14:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
74%
Vagyis, a volt menyemmel szakítsak meg minden kapcsolatot, mert az új asszonynak ez csípi a szemét? Na, már bocsánat, de felnőtt, önálló gondolkodású ember vagyok, had én döntsem el, hogy kit tekintek barátomnak és kit hívok meg a lakásomba, kivel megyek el vásárolni, vagy épp a fodrászhoz. Új asszony ne akarjon már bekorlátozni, mert neki ez nem tetszik.
2016. ápr. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó: remélem csak elméletben írtad amit írtál.

Mert ha tenyleg igy gondolkodsz, a Jóisten mentsen meg tőled!!

Neked, mint a fiad anyjának az lenne a feladatod, hogy elfogadd a fiad döntését, es befogadd az új csaladtagot!

Szegyeldd magad viszont, ha egy "idegent" előbbre veszel mint a gyermekedet. Mert ha a fiad elvált, egyreszt nem veletlenül tette, masreszt a sajat gyermeked is szenved attol, ha a felesege es te nem vagytok jóban.

Szívből remelem, nem te leszel az anyosom!

2016. ápr. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Saját példám alapján üzenem neked:

Állj a sarkadra és légy határozott!

Egy ilyen kérdés feltevése azt jelenit, hogy tartasz az új feleségedtől. NE!!!!

Nyilván tudod, hogy nincs joga megtiltani.

Persze kérdés, honnan tudja, hogy tartják a kapcsolatot? Nyomoz utánuk? Számon kéri az anyukád? Vagy látja őket rendszeresen együtt? Anyukád direkt elszólja magát?

Ha anyukád mondja el szándékosan, akkor az viszont nem helyes. Nem kell reklámoznia. Minek szítani a feszültséget? Gondolom nem a volt feleségedtől tudja az infókat. Szerintem egyszerű a megoldás, az új feleséged előtt nem kell a volt feleségeddel kapcsolatban semmit mondani. Aztán már nem fog vele foglalkozni.

2016. máj. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!