Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megütött a férjem! Nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megütött a férjem! Nem tudom túl tenni magam rajta! Vége! Lehet ezt megbocsátani?

Figyelt kérdés
2016. márc. 10. 10:27
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
7%
Mire fel ütött meg?
2016. márc. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
95%
Megbocsájtani lehet...de ha újra megtörténik, akkor nem csodálkozz. Mert megbocsájtottál neki és vele maradtál.
2016. márc. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
88%

Én nem tudnám megbocsájtani, abban biztos vagyok.


Mondjuk biztos kapsz sok olyan választ, hogy attól függ, miért ütött meg.

Nem lényeges. Minden házasságban vannak olyan szituk, mikor legszívesebben átharapnád a másik torkát, vagy a fejéhez vágnál valami baromi nagyot és nehezet. De nem teszed!


Egy pofon után legtöbb esetben sajnos jön több is. És mindegy, miért csattant el az első.

2016. márc. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
21%

Életében először megütött, de mire fel, mi váltotta ki ezt a reakciót, mi volt a vita tárgya, mióta vagytok együtt, mióta vagytok házasok. Mennyire erősen tette fel adta a másik és ájulás széle, mert tud olyan erős lenni egy férfi ütése.

Vagy csak megütött, ami érzelmileg fáj, de fizikailag nem volt olyan súlyos?

Ez egy több tényezős dolog, ismerek olyan pár ahol a férfi tiszta erejéből egy széket vágott a feleségéhez... Na ez már több mint sok, és nem első húzása, a válás elkerülhetetlen volt!

De a te történetedből semmi nem derül ki az égvilágon...

2016. márc. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 Sunshinedoll ***** válasza:
90%
Nem, válj el azonnal. Aki egyszer megütött, az megüt majd máskor is. Elfogadható indok erre nem létezik.
2016. márc. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
10%

Előző vagyok még, nekem édesanyámat megütötte néhányszor édesapám a 14 év házasság alatt, de nem emiatt váltak el, és nem volt belőle rendszer...

100kg férfiról van szó, akit egyébként kenyérre lehetett kenni, nem is tudom elképzelni mi válthatta ki belőle ezt... De az tény, hogy tudott volna olyan erősen ütni, hogy anyám utána órákig csak a földön eszméletlenül feküdt volna. Szóval a pofon csak érzelmileg érintette meg, hogy ezt miért tette ha elvileg szeret...


Egyébként megvetem az ilyen férfiakat, és undorítónak találom, de nem gondolom azt, hogy első után azonnal válni kellene

2016. márc. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

azért ütött mert chat-eltem valakivel. és véletlenül elolvasta, de nem volt benne semmi komoly.

Hátulról derekamba rúgott, aztán elszédültem elestem és a padlón ütött tovább. arcomat nem ,kívülről nem látszik de fáj.

2016. márc. 10. 10:43
 8/36 anonim ***** válasza:
98%
Azonnal elköltöznék, még nem adnám be rögtön a válást, de különköltözés, és valószínűleg otthagynám örökre a p*csába. Ez már tényleg sok!
2016. márc. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

most először ütött, de már korában is adtam jeleket neki hogy én nem tudok ebben a házasságban helytállni.

15 év volt együtt.

Az sem érdekel ha egyedül maradok, úgy is jobb., de bajom nincs vele én nem bántom őt.

2016. márc. 10. 10:46
 10/36 anonim ***** válasza:
34%

Ha jarnal kuzdosportra mar evek ota, akkor nem utne meg.

Egyreszt menj el latleletet vetetni sztk-ba a sebeszetre, h feljelentsd a rendorsegen. Tudod, akar utkozben is lehet produkalni olyat, h nyoma legyen.

Ha visszatamadsz, jogos onvedelemnek szamit.

En kirugnam.

N

2016. márc. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!