Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy exfeleségnek ajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy exfeleségnek ajándék swatch kar òra?

Figyelt kérdés

A fèrjem elutazott pàr napra a 7 èves fiàval(tavaszi szünete van) 4 napra , csak vele mert a a kistesónak (közös gyerek 3 èves) ovija volt

Még van egy 6 hònapos un.

Mikor haza èrtek hoztak apròsàgot a kistesóknak,

Kaptam egy parfümöt meg csokit az exfelesège meg egy swatch óràt?!? Azt mondta a fia vàlasztotta az anyukàjànak, meg ugyan azt a csokit amit èn kaptam csak 2x nagyobbat..

Ez gyerekes hogy rosszul esik?


2016. márc. 19. 08:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
gyerekes ...
2016. márc. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Gondolom te egy ex vagy
2016. márc. 19. 09:27
 3/19 A kérdező kommentje:

Vagy inkàbb ùgy kèrdezem a kedves exfelesègektől?

A volt fèrjetek valaha ilyen

Több tìzezer forintos ajàndèkot megvett a közös csemetének a ti szàmotokra?

2016. márc. 19. 09:43
 4/19 anonim ***** válasza:
43%
Persze,hogy rosszul esne.Most le leszel itt oltva,mint én a nyaklánccal.Ez szinte mindenkinek rosszul esne.
2016. márc. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nyaklànccal? A te fèrjed nyakláncot adott az exènek? Neee már!
2016. márc. 19. 09:50
 6/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem,csak tíz év alatt nem kaptam semmi hasonlót és csodálkozak,hogy rosszul esett.
2016. márc. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
56%
nagyon gáz vagy!
2016. márc. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Miért is? Esetleg még is tudnàd indokolni?
2016. márc. 19. 11:04
 9/19 anonim ***** válasza:
32%
nos. gondolom akkor nem akadtál ki amikor te kaptál ajándékot,miközben felesége,gyereke volt. örülnöd kéne a jó kapcsolatnak. a kisfiú szereti az anyját, a férjed tiszteli az exfeleségét,hisz x évig éltek,gyerekük is született. mindig ő lesz az első asszony,és a kisfiú az első gyerek. ha ez ellen ágálsz,a házasságodat veszélybe sodorhatod. örülj neki h érző,gondoskodó férjed van.
2016. márc. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
amúgy meg minek írsz ki kérdést h ha csak 1 választ fogadsz el? azt kellett volna írnod h: lájkoljon aki szerint is igazam van!
2016. márc. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!