Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Volt akivel mostanában közölte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt akivel mostanában közölte a férje hogy nincs értelme tovább együtt maradni? Hát, én így játam.

Figyelt kérdés
Azt se tudom mihez kezdjek. Könyörögtem, hogy próbáljuk meg rendbehozni, de azt mondta nem működik, elmúlt a szerelem. Igen, elmúlt. Nem voltunk már egy boldog pár. Valahogy tudatalatt éreztem, hogy így nem lehet élni, de így kimondva, sokkoló. Nem tudom mit csináljak. Egyedül maradtam.
2016. máj. 9. 22:25
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
Élvezd az életet!
2016. máj. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szia, itt az idő összeszedni azokat, akik segítenek átvészelni ezt az időszakot. Barátokat, barátnőket, családot. Esetleg elmehetnétek egy szakemberhez is- no nem rendbehozni a házasságot, ha már eldöntöttétek, hogy elváltok, hanem hogy az elválás minél könnyebben menjen, harag nélkül, ha vannak gyerekek, akkor az ő figyelembevételükkel.
2016. máj. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Kitartás. Hány éves vagy?
2016. máj. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
72%
Tapasztalatból mondom,hogy jön még macskára úthenger! Volt ilyen nálam is, és amint azt mondod rendben, elkezditek intézni stb, látja rajtad,hogy nem nagyon izgat akkor meg már nem akar elválni mert rád sem ismer. Sajnos házasság, barátság, akármilyen kapcsolat bárki barmit mond taktikázni mindig is kell. Ha nem akarsz elválni akkor tettesd,hogy mennyire benne vagy nem érdekel nem fáj stb. Bár a végére mikor meg majd ő nem akar elválni, akkor meg már majd te akarsz...........
2016. máj. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Ha csak a szerelem múlt el az még nem lenne gond.

De ha boldogok sem vagytok együtt, mert ezt írtad saját bevallásod szerint is, akkor jobb ha külön váltok.

Nálunk ugyanez van, szembesítettem egy két dologgal a párom hogy mik az okok, először kiakadt ő is(pedig még meg is csalt, többek között ez volt az egyik ok), de aztán belátta hogy igazam van és tényleg jobb lesz ha elválunk. Gondold át te is, adj időt magadnak, készíts egy mérleget jó és rossz dolgokkal a kapcsolatról.

Én azt mondom ha nem megy, nem kell erőltetni a kapcsolatot.

Persze nekem sem volt egyszerű erre rászánni magam, kellett idő mire ki tudtam mondani hogy nincs értelme folytatni.

Annyit tudtam hogy egy kapcsolatnak nem így kellene működnie. Azt is tudtam hogy rám fognak köpködni rokonok, mert én kezdeményezem a szakítást. Egy dolog maradt, a remény, hogy megtalálom még a megfelelő nőt, akivel úgy fog működni a kapcsolat ahogyan kell.

2016. máj. 10. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
semmi se tart örökké. örülj annak a résznek, ami jó volt, a többit felejtsd el, és vesd bele magad egy új kalandba. tekints erre a helyzetre, mint lehetőségre valami új és izgalmas dologhoz, ne emészd magad feleslegesen. egyébként én is gondolkozom rajta, hogy elváljak, mert van néhány kizáró tényező a kapcsolatunkban, más téren azonban jól megértjük egymást, és gyerek is van, ezért nem tudom rászánni magam
2016. máj. 10. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Beszéld ki magadból a dolgokat vkinek, leszek lelki szemetesed kicsit, ha akarod. :) F
2016. máj. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

00:27

Óriási pont neked :) Taktikázni mindig kell főleg egy férfival ;)

2016. máj. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
30%
Könyörögtél???? Minek??? legyen már tartásod!
2016. máj. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Mert kétségbeestem, de már bánom, hogy nem tudtam uralkodni magamon.
2016. máj. 14. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!