Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A hűtlen férj új nőjét hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hűtlen férj új nőjét hogyan szokta fogadni a környezete válás után? Családra, barátokra gondolok. Ti hogyan fogadnátok?

Figyelt kérdés

Egymásba szerettünk, ő nős, én szingli, mindkét oldalon 1-1 gyerek. Az övé még baba, az enyém már óvodás. Egy hete vagyunk együtt, de közös jövőt tervezünk. El akar válni és hozzám költözni 1 hónapon belül. A gyereke minden második napját és éjjelét velünk tölti majd, felesben nevelnék ugyanis tovább. Olyan leszek, mint valamiféle második anya az életében. Mivel babakorában csöppenek a képbe, így valószínűleg erős kötődésünk lesz egymáshoz. Az én gyerekem amúgy velem él. Nagyon szeretjük egymást ezzel a férfival, családdá akarunk válni. Később közös gyermeket is szeretnénk.

A válást mindenki ellenzi a környezetében, arról meg hallani se akarnak, hogy beleszeretett valaki másba. Még nem borított otthon amúgy, de fog. Tuti. Viszont ha megvalósulnak a terveink a közös életünkre vonatkozóan, elkerülhetetlen a környezetével való találkozásom. Szeretnék jóban lenni velük. A családjával, a baráti társaságával. Azt is furának érezném, ha a feleségével nem lennék beszélőviszonyban, hiszen a gyerkőc miatt szerintem ideális esetben mindenképp találkozni fogunk. Mire számíthat ilyenkor az új nő a férfi környezetétől? Mire figyeljek oda, ha jó viszonyt szeretnék mindenkivel? (Azon kívül persze, hogy ne szeressem el a másik nő férjét. Ez már ugyanis megtörtént, más tippet kérek.)


2016. máj. 27. 16:06
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
13%

Attól függ milyen oldalon állok. Van 4-5 barátom, akiket már több mint 15 éve ismerek még a középiskolából és mai napig legjobb barátai vagyunk egymásnak.

Ha most valamelyikük lenne a te párod helyében, akkor én simán elfogadnám.


33/F

2016. máj. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 A kérdező kommentje:
Sajnos számolni kell azzal is, hogy a baráti társaságuk közös.
2016. máj. 27. 16:16
 3/70 anonim ***** válasza:
80%

Én biztos nem örülnék neked, még úgy sem hogy az exfeleség nem a barátnőm, mivel az elveim nagyon ellentétesek ezzel a magatartásformával.

Ha még a barátnőm is lenne, akkor az esélytelenek nyugalmával indulhatnál a jó viszony ügyében. Valószínűleg simán átnéznék rajtad.

2016. máj. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
22%
Volt a baráti társaságban ilyen eset. Idővel még a válást ellenzők is belátták, hogy mindenki jobban járt, beleértve az exfeleséget is.
2016. máj. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
76%
Gratulálok, ügyes kislány vagy.
2016. máj. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
72%

Na szépen lepontoztak a szeretők. Bocsi de akkor se barátkozok erkölcsi hulladékokkal. De szerintem ez nektek se nagy veszteség, mert nem lenne közös témánk. :)

3#

2016. máj. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
32%

A vilag legnagyobb optimistaja vagyok, de egy het utan ugy, h meg otthon nem boritotta a bilit erre nem vennek merget:-))


Na de, teoretikusan:


Engem egyaltalan nem zavarna a dolog foleg akkor ha mar egyebkent is szr volt a hazassaguk es boldogtalan volt benne:-))Sztem arra figyelj, h ne kritizald a gyereke anyjat a csalad es baratok elott, ne probalj meg anyja helyett is anyja lenni, es ne legyen benned megfelelesi kenyszer hanem legyel mindenkivel kedves es nyitott.


En hasonlo helyzetbol indultam a kulonbseg az, h az ferjem elozo feleseget kollektive utalta a csalad, a fia meg 10 eves volt amikor elvaltak:-)))Szoval nekem a beilleszkedes konnyen ment, mindenki szeret, csalad, baratok es az ex felesegevel is joban vagyok mert ugyan latom es ertem h miert utaljak, en latom benne a szeretheto embert.


A ferjemmel nincsenek beszeloviszonyban, ha a gyerekkel van valami akkor engem hiv (mondjuk ezt nehez volt megszokni:-))). Nalunk ez mar hat eve igy mukodik, tok okes. A gyerekkel kolcsonosen kotodunk egymashoz de az eleje nehez volt...aztan a kamaszkor, sztem a legrosszabb ez a 13-15 ig tarto resz, a tobbi mar gyerekjatek:-)))


Szoval ne aggodj, ha latjak h boldogga teszed a pasit es jo ember vagy, akkor szeretni fognak majd....csak eloszor boritsa a bilit, ugyebar:-)))

2016. máj. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
96%

Az ismerőseink is megvetik az exférjem csaját. A barátnőim konkrétan lejárató hadjáratot indítottak. Mi egy helyen dolgoztunk (mindhárman!), épp le nem köpték őket a folyosón.


Ax exem családja se fogadta el, anyóshoz a mai napig nem mehet: pedig ott lakik az ex. ;)

A gyerekek is utálják, bár ők nagyobbak.


Te meg álomvilágban élsz, nem gondolod?!

A BABA korú gyerek 100%, hogy az anyjánál marad, kizárólagos felügyeletre, látogatni is csak otthon lehet, el se viheti a pasid. Főleg ha anyatejes!

Szeparációs szorongás, stb: okkal dönt így a bíróság. Főleg hogy ketten nem lehetnek vele gyed-en, a babára munkaidőben még ki vigyázna!? (A bíróság téged nem vesz figyelembe).

Az exhez te be nem teszed a lábad, amíg élsz, erre mérget vehetsz. Ott nem lesz jóviszony. ;)

Jó zsíros gyerektartással számoljatok, baba mellett az ex nem tud dolgozni. :)

De ha szereted, az anyagiak nem jelentenek akadályt.

Arra is készülj, hogy téged is ilyen könnyen lecserél, és megkapod már a legkisebb gondnál is, hogy megérdemelted.


A környezet reakciójára még annyit, hogy a te barátaid közül is lesz, aki le fog köpni, és elfordul tőled. Távolabbi ismerősök hetekig csámcsognak egy ilyen zsíros pletykán, ezt te már le nem mosod soha. Örökké csak a gaz csábító rihe maradsz, bármilyen rendes felesége is leszel.

2016. máj. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted az anyuka oda fogja adni a kisbabajat midnen masodik ejszakara egy par hete ismert nonek? Te tenyleg ugy , h ez a gyereknek majd jot fog tenni h sehol sem lesz otthon? Masreszt nagyon remelem h ez egy kamu kerdes, mert lehetetlen h valaki ennyire sotet legyen, h egy hetes kapcsolatban mar azt tervezgeti, h h fogja midnen masodik ejszaka mas kisbabajat nevelgetni...
2016. máj. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
66%

Nem fogom fel itt egyeseknek mit jelent a "barát" szó.


Nekem a barátom az, aki ha most este felhívna hogy van egy hulla, amit segíteni kell elásni, anélkül hogy bármit is kérdeznék, akkor most mennék segíteni neki és nem kérdeznék semmit.


Nem értem egyesek fejében itt mit jelent a barátság szó. Ahogy már írtam kb 4-5 ember van akiket a barátomnak nevezhetek, akiket kb már 15 éve ismerek és nagyon sok mindent tudom hogy megtennénk egymásért.

Ehhez képest ti a barát szót elég lazán értelmezitek, elég sok mindenkire és könnyen ráhúzzátok.

2016. máj. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!