Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válófélben vagyok! Mit tehetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válófélben vagyok! Mit tehetek? Mik az esélyeim? Sikerülhet?

Figyelt kérdés

Tisztelt ügyvédnö/ügyvéd!

Azzal a kérdéssel fordulok Önhöz, hogy lenne akármilyen módon is a gyermekem apjával mindenféle kapcsolatot megszakítani, amennyiben:

Valamennyivel több mint 7 éve voltunk együtt, több mint három éve vagyunk házasok, van egy 5 éves gyönyörű kisfiúnk.

Magyarországon született, mindannyian magyar állampolgárok vagyunk!Férjem édesapja arab származású (ez mindjárt kiderül miben is fontos,hogy leírtam )

Németországban élünk mind a 3-an már 3 éve. Most volt 2 hónapja, hogy elhagytam a férjem! Sajnos nagyon megromlott a viszonyunk, évek óta folyamatos veszekedések rontották napjainkat, többször tettlegességig is fajultak a dolgok! Egyszer rendörségen is voltam ez miatt, akkor kiköltöztették a lakásunkból, és távol tartásit is kaptunk ellene. (Azóta ennek a határideje lejárt ) Ez 2 éve történt....

Tavaly, sajnos eszem helyett szívemre hallgatva, kibékültem vele. Nem lett jobb, söt...sokkal rosszabb lett... egy hétig nyugodt volt a hangulat, aztán kezdödött minden elölröl. Különlétünk alatt elkezdett füvezni ( ezt még a gyermek születése elött is rendszeresen fogyasztotta ). A munkából haza jött, tekert egy cigit, elszívta, lefeküdt játszani, internetezni, olykor belénk kötött, vagy épp egy szót sem szólt hozzánk, majd megint cigizett egyet és kezdödött minden elölröl. Emellett árulni is kezdte. Nos a lényeg az hogy megelégelve mindezt 2 és fél hónapja elköltöztem a kicsivel töle.

Tegnap az új barátnöjétöl, kaptam egy üzenetet, hogy a válási papírokat beadták, csatolva mellé egy dns tesztet is, ugyanis több okból is 100% ra vehetö, hogy nem a férjem az apa.Állítása szerint, mivel ö orvos, tudja,hogy az arab gén 95%-ban domináns, ezzel szemben a gyerekben semmi arab vonás nincs! Emellett mivel anno rendszeres marihuana fogyasztó volt, ami köztudott kis mennyiségben is nemzöképtelenséget okoz, már ez alapján is kizárható a férjem apasága. Emellett csak rá kell nézni a gyerekre...kék szem... ( Férjem sötét börű, barna szem, fekete haj ). És mennyire egy undorító aljas dolog tölem, hogy egy idegentöl származó gyereket rákentem valakire. Mellesleg ha meglesz a teszt eredménye, én jövök ki belöle rosszul, ugyanis mindenki tudja mi lesz az eredmény, és rámvernek minden egyes költséget.

Mit tehetek? Nekem kétségem 0,0001 % sincs...ettöl nem tartok... viszont ezek után a feltételezések és rágalmazások után kérhetem esetleg én azt, hogy semmi köze ne legyen hozzánk többet?

Emellett lelkileg tönkre tett minket, a kicsit is. Valójában érdekelni egyáltalán nem érdekeljük. De hivatalosan szeretnék papírt róla, hogy soha többet semmi joga ne legyen hozzánk.

Meddig mehetek el? Valójában az ára sem igazán érdekel, mert csak ártott nekünk és ártani is fog mindig is. Bármit megér, hogy többet ne kerülhessen a szemünk elé!

Fenyegetö, és megalázó üzeneteim vannak töle, a feljelentésöl, a tavaly elött eltiltásról papírom van. Kérem, segítsenek, legalább felvilágosításban! Köszönöm elöre is. Anna



2016. jún. 2. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azzal kezdem, hogy itt ügyvéd egy darab nincs, csak egy rakás unatkozó szűz tinifiú, egy rakás unatkozó gyes-es anyuka, meg pár lézengő, aki néha benéz.


Másrészt meg az apasági teszt bizonyítja, hogy ő az apa. Aztán fizeti a gyerektartást, és te meg kérsz egy távolságtartási végzést ellene, elvégre drogos és agresszív, nem maradhat kettesben a gyerekkel.

Elköltözöl tőle jó messzire, és meg is van oldva, hogy ne látogassa.

2016. jún. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

keress egy nem virtuális ügyvédet

hanem egy valósat

2016. jún. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gyik-en nincs ügyvéd maximum hasonló dolgokat átélt ember.

Ezzel keress fel egy ügyvédet, én is mondhatnék tanácsot, de lehet, hogy azzal többet ártanék, mint használnék.

Most témán kívűl:

Miért jöttél össze egy olyan emberrel, illetve szültél neki gyereket, akiről tudod, hogy kicsapongó kábszeres...?

2016. jún. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jogiforumra irj
2016. jún. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!