Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjem nem először megütött,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem nem először megütött, elhagytam, erre én vagyok a szajha? Miért kell ennyire igazságtalannak lenni?

Figyelt kérdés
A környezetemben (majdnem) mindenki engem szapul , pedig nem csináltam semmit . Miért ilyen bunkók az emberek?

2016. júl. 17. 22:10
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
76%

Jól tetted, örülök hogy mertél lépni és elhagyni, sajnos nehéz helyzet, de jól döntöttél. A többiekkel meg ne törődj, nem ők voltak a kapcsolatban, nem az ő életük.

24/L

2016. júl. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
75%
Bárcsak több nő lenne ilyen bátor. De nem, a többség hosszú évekig szenved.
2016. júl. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
11%
Kevés az info!!!!!! Azért kaptad a fülest mert félreqrtál?
2016. júl. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
63%
Rossz környezetben mozogsz. Az emberek indítékait meg tökéletesen felesleges kutatni. Ilyenek, kész.
2016. júl. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
77%

Örülök, hogy mertél lépni!

Igaz, nem ismerjük a teljes sztorit, de nőt ütni mégsem kéne!

Azok akik ezek után elfordulnak tőled, azok nem voltak a barátaidat.. ha nekik elég volt, hogy egyoldalúan hallják a "történeteiteket" azok meg is érdemlik, hogy kikerülj az életükből!

2016. júl. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon jól tetted!:) Véletlenül se menj vissza a környezeted hatására.
2016. júl. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
7%

"Semmit?" :-)

De akkor miért ütött meg? Mi vezetett odáig, hogy bántson?

A jelző, amivel illettek téged, hogy került elő? Csak nem megcsaltad?

Nem mindenki bunkó, aki nem neked ad igazat.

De jó helyen jársz, itt mindenki, vakon neked fog igazat adni, és a férjedet fogja szidni velem együtt.

De mégis mire mész az "igazaddal?" Mit vársz tőle?

2016. júl. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Gotland ***** válasza:
64%

Ne foglalkozz az emberekkel, mert nem érdemes. Aki mégis érdemes rá, azt úgyis észreveszed.

Sajnos a mai Magyarország nem éppen az összetartásról, szolidaritásról, megértésről és jóindulatról híres.

Mindenki gáncsol, kritizál mindenkit, örülnek az emberek a mások keserűségének, és bajainak. Nagyon kevés a kivétel.


Sajnos az elmúlt évek gyűlöletkampányai még jobban kihozták ezt az emberekből.

2016. júl. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Gotland ***** válasza:
56%

ma 22:22


Egyetlen válaszodból leszűrtem, hogy nincs életed, és az elcseszettséged miatt a nőket hibáztatod. Szánalmas vagy barátom.

2016. júl. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
79%
Látod, itt is vannak olyan nyomik, akik szerint indokolt lehet, hogy valaki megüsse a párját. Sajnos vannak ilyen emberek. A környezetedről meg annyit, hogy mindig akkor derül ki, hogy ki az igazi barát, amikor helyzet van. Most már legalább te is tudod, kikre számíthatsz és kikre nem.
2016. júl. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!