Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Bejelentettem a férjemnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejelentettem a férjemnek, hogy válni akarok, mivel megcsalt engem. Ledöbbent és a telefonba mondta hogy szeret engem ugyanúgy? Most ezt mire véljem?

Figyelt kérdés
Eddig azt mondta, hogy úgy érzi, hogy a nőt szereti, most meg mikor egyből mondtam neki a válás dolgot ledöbbent és padlóra esett arccal, szíven ütötte teljesen. Most akkor nem értem akkor szeret engem? Vagy felemelkedett előtte a rózsaszín köd ami eddig volt?
2016. júl. 21. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

egy idiótához mentél feleségül.


majd jön a szöveg, hogy ez "csak egy botlás volt", "többet nem történik meg", bla bla bla

2016. júl. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbálta, hogy meddig mehet el. Most rájött, hogy te mégsem fogsz mindent eltűrni és meglepődött. Aztán visszakozna, de ehhez már késő.
2016. júl. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

A te fejedben van sötét köd. Mint az éjszaka.

Persze hogy szeret. Imád, te vagy a mindene, de más nőt kúrogat, de csak cselédnek kellesz már. Mi kell basszus, hogy felnyíljon kicsi lecsukott szempillád?

2016. júl. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Eddig úgy gondolta, hogy türelmes birkaként fogsz tűrni, amíg kiéli magát, és te ott leszel addig talonban.

Most leesett neki, hogy nem olyan egyszerű.


Ne hátrálj meg, mert ha most visszatáncolsz, megtanulja, hogy bármit megtehet, úgy is visszasírja magát.

2016. júl. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Nem értelek. Engem ha bárki megcsalna nem érdekelne, hogy szeret-e - nyilván halálosan szerelmes belém, ha képes volt megcsalni- , hanem azon nyomban közölném, hogy elválok és onnantól kezdve nem érdekelne maga az ember.

Hogy a kérdésedre válaszoljak: Nem szeret, ha szeretett volna nem csal meg.

2016. júl. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 icu75 ***** válasza:
68%
Az az érdekes hogy telefonon történt az egész,fura egy nő vagy te is ha ezt telefonon rendezted le. A férjed pedig csak az otthoni kis megszokott kényelmét szereti,azt lenne nehéz neki otthagyni.
2016. júl. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Beijedt,hogy elhagyod,arra számított,hogy két kézzel kaparsz majd utána,meg ki leszel borulva teljesen.
2016. júl. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Teljesen lényegtelen, hogy valóban szeret vagy csak kihasznál, mert kézre esel és kényelmes vagy, mint egy régi fotel.

Egy a lényeg: ha most megbocsátasz neki, akkor jövőben még lesz ilyen "mézes hete", mert eltűröd.

Ezt a kiélés dolgot megcsalás előtt kellett volna megbeszélni, nem cselekvés után.

2016. júl. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyáva féreg a férjed, ennyi. Azt hitte hogy majd sírsz utána, most meg meglepődött. Nehogy hátrálni kezdj, mert akkor eljátssza majd újra és újra, mert tudja hogy megteheti. Most a csillagos eget is leígéri majd, de ne dőlj be neki.
2016. júl. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!