Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válóperes tárgyaláson megkérde...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válóperes tárgyaláson megkérdezik, hogy szeretem-e még a férjemet?

Figyelt kérdés
Az igazat mondjam, azt, hogy: "igen"? Meg kell mondani az igazat akkor is, ha azért válunk, mert megcsalt és gyereket csinált, most meg együtt van azzal a nővel? Miket kérdeznek még? (Nincsen közös gyerek és közös megegyezéssel válunk)
2016. okt. 13. 05:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nyugodtan elmondhatod! A megcsalás + hogy másnak csinált gyereket és azóta is a másikkal van, elég indok/ váló ok. A bíróságon pedig értékelik az őszinteséget! :)
2016. okt. 13. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
Legalább bocsánatot kért amikor kiderült? :(
2016. okt. 13. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem fog érdekelni, így nem kérdezik meg. Ha közös megegyezéssel váltok, 15 perc alatt túl vagytok mindenen.
2016. okt. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Kutyát nem érdekli.

Gyakorlatilag annyi, hogy megállapítják, hogy házasok vagytok, hivatalosan együtt éltetek.

Felolvassák a közös megegyezés szövegét, meg hogy innentől hivatalosan elváltatok.

10 perc.

Nem fogják boncolgatni, hogy ki lépett félre, miért, ki mit érez, stb. Bíróság, nem pszichológus. Ez egy hivatalos eljárás érzelmek nélkül.

2016. okt. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

Ha közös megegyezéssel váltok,és nincs közös kiskorú gyerek,annyit kérdeznek,hogy fenntartjátok-e a megegyezésetekben foglaltakat.

Ha jót akarsz magadnak,igennel felelsz és 10 perc múlva szabad ember vagy. Kereshetsz normális pasit!

Most komolyan szeretsz egy olyan embert, aki elárult és hátbatámadott??

2016. okt. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%

Nem tudom, tudod-e, de a bíróságon nem szokás hazudozni.

"Az igazat, csakis az igazat!"

2016. okt. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%

Elvált nő vagyok, felperesként én kezdeményeztem az eljárást anno.

Nem, nem kérdezik meg azt, hogy szereted-e.

A házasság jogi kötelékét bontja fel a bíróság a határozatával, az érzelmiről nyilván nem rendelkezik és igen, el lehet úgy válni, hogy pl. csak az egyik fél akar válni, el lehet úgy is válni, hogy az egyik fél táplál még érzelmeket a másik felé.


Azt viszont jellemzően megkérdezik igen, hogy mióta romlott meg a kapcsolat SZERINTED köztetek, illetve mióta vagytok "ágytól asztaltól" távol - nyilván a kapcsolat megromlásának a dátumát legalább hozzávetőlegesen beleírtad a keresetleveledbe is.


Nem kell hazudni semmiről, de azt is érdemes látni, hogy a bíróságot/bírót sem az érzelmi oldala érdekli a kapcsolatotoknak, hanem a polgárjogi, így ennek megfelelő döntést fog hozni.

Jól írták itt előttem, ha van egy közös megegyezésetek a sarkalatos pontokban (pl. közös vagyon és kötelezettségek megosztása stb.) akkor azt általában helyben szokták hagyni, csak végigmennek a pontokon.


Nem olyan a válás, mint az amerikai filmekben (eleve más a jogrendünk is), de nincsenek ilyen érzelmi kitörések :)

2016. okt. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha szereted még, akkor nem válhatsz el, Isten megbüntet majd, a saját véres hányásodban süt meg a Sátán a Pokolban. :(
2016. okt. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
15%

persze, hogy megmondhatod, hogy szereted, de azt is megmondhatod, hogy soha nem tudsz megbocsájtani neki és soha nem engednéd vissza.

Az amúgy is jó pont a válásnál, látják, hogy nem a te oldaladról ment a kavarás.

2016. okt. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%

Milyen jó pontról hadoválsz, utolsó???

Leszrják,hogy ki kit dugott,nem dugott,félredugott vagy keresztbedugott mást!

Nem a megcsalás az alapja a válásnak a jog szemszögéből,hanem hogy az életközösség teljesen és helyreállíthatatlanul megromlott!

2016. okt. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!