Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van olyan férfi köztetek, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi köztetek, aki pár év házasság után elvált (plusz már gyerek is van), mert a felesége szünet nélkül zsörtölődött, holott a házasság előtt teljesen más volt?

Figyelt kérdés
2016. okt. 21. 19:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Olyan volt, hogy előtte is zsörtölődött de akkor a szerelem elvakított.
2016. okt. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
nem a zsörtölődés miatt váltunk el, hanem mert az asszony lecserélt egy 20 évvel idősebb, alkalmi munkákból tengődő, alkoholista senkire.
2016. okt. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem zsörtölődött, csak nagyon gyerekesen viselkedett, igénytelen volt magára és környezetére. Ja és még meg is csalt, na az betette a kaput. Elváltunk.
2016. okt. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
A zsörtölődésnek mi az oka? Azt kell a férjnek megszüntetni,nem rögtön lelépni,meg félrekefélni.
2016. okt. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Utolsônak igaza van.Megszületett a fiunk, a fėrjem meg elkezdte ėlni a sajåt ėletėt.Buli a haverokkal, tanfolyamok, kondi, csak velünk nem ėrt rå együtt lenni.

Nem segītett semmiben.Hiåba szerveztem kettesben programot.Lemondta sorozatosan.Elkezdtem veszekedni, zsörtölődni.Vėgül megcsalt.Dobtam.Nem boldog.

2016. okt. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

5-ös nálunk ugyanez volt :D a gyerek az kellett,a vele járó felelősség már kevésbé,de mennyire jó ugye,hogy ő bulikázik,edzeget,meg haverozik,otthon meg tisztaság,rend,gyerek,főtt kaja,csak az a házisárkány ugye...

(4-es voltam amúgy ) a pasik nagy része sorozatosan emiatt panaszkodik,az fel sem merül benne,hogy esetleg ő az oka.

2016. okt. 25. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.Tudod, nem låtnak tovåbb a sajåt önzėsüknėl.

Majd visszakapjåk az ėlettől...

2016. okt. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Muszály szétoffolnotok ezt a kérdést? Írjátok privátot, ha kérdésetek van!

Amúgy háron éve romlott el a kapcsolatunk, szinte mindent én intézek a gyerekkel, és a félrelépés abszolút nem az én műfajom... Eddig a gyerek miatt nem mentem el, de ezt már ő sem láthatja!

2016. okt. 25. 18:34
 9/12 A kérdező kommentje:
Amúgy mindenkit sajnálok, akinek tönkrement a házassága, de nem is értem, hogy sok nő (kedves 4-es és 5-ös, ez nektek is szól ) miért gondolja, hogy csak a férfi lehet az oka??? Ez elég abszurd :-/
2016. okt. 25. 18:50
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kėrdező!5-ös vagyok.

Senki nem mondta, hogy csak a fėrfi a hibås vagy csak a nő.Mindketten felelősek ėrte.Ėn a sajåt pėldámat īrtam le, hogy sokåig tűrtem, de elismerem, hogy egy idő után mivel hiåba prôbåltam megbeszėlni, hogy nekem is jårna a pihenės, a kikapcsolôdås, de süket fülekre talåltam, īgy veszekedtem, feszült voltam.

Nagyon sok mûlik a kommunikåciôn.Prôbåld megbeszėlni a felesėgeddel.Ha nem megy, akkor veszett fejsze nyele :(

2016. okt. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!