Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha az alperes nem jelenik meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az alperes nem jelenik meg a békéltető tárgyaláson, akkor mi történik?

Figyelt kérdés
2016. nov. 4. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Kimondják a válást nélküle
2016. nov. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Meddig tart egy ilyen válàs?
2016. nov. 4. 21:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Az enyém 25 percig tartott, egy ismerősöm meg lassan ötödik éve válik, de még nincs vége.
2016. nov. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ėn most vålok.Ėn vagyok a felperes.Azt mondta az ügyvėdem, simån elvålasztanak akkor is, ha nem jön el a fėrjem.
2016. nov. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem mondják ki a válást nélküle, ez egy tévedés. Meg kell vizsgálni, hogy alperesnek egyáltalán tudomása van-e a válás kezdeményezéséről és meg kell hallgatni a másik felet is. Ha nem jön el, tanukat kérnek arról, hogy a házasság megromlott, felek külön vannak, stb.

Tavaly szeptemberben adtam be a keresetet, volt négy tárgyalás, egyre se jött el alperes, mert engem is azzal etettek, hogy "anélkül is elválasztanak, gondolj bele, nem érdeke senkinek, hogy összetartson két embert". Aha. Azért nem váltam még el. pedig se gyerek, se közös vagyon. Alperes meg nem jön el, mert nem strapálja magát ha egyszer úgyis elválasztják nélküle is. Nem vette át a bírósági felszólítást és ezzel hátráltatta az ügy kimenetelét. Nehogy már könnyen menjen nekem. Most lesz pénteken az ötödik tárgyalás, tanukon már túl vagyunk. Talán most kimondják.

2016. nov. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!