Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért ilyen kedves a felesége?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen kedves a felesége?

Figyelt kérdés

A párom még nem elvált ember, de a válás folyamatban van. A feleségét megcsalta, méghozzá velem, majd hozzámköltözött tőle, és elindította a válást. Az asszony eleinte próbálta volna rendbehozni a dolgokat, a megcsalás ellenére is visszavárta, aztán belenyugodott, új életet kezdett, és most próbálja jól érezni magát, optimistán áll a jövőhöz. Van egy fiuk, 3 éves, most kezdi majd az ovit, felesben nevelik, vagyis félig ő is nálam él. Nekem egy nagycsoportos lányom van, egy oviba fognak járni egy ideig. Nemrég a felesége eljött hozzánk megnézni a gyerkőc új otthonát. Tetszett neki, sokat játszott a gyerekekkel, vidám volt, kedélyes, és másnap azt írta a páromnak, hogy nagyon szép, szeretetteli környezetben neveljük a gyerekét, látszik rajta hogy jól érzi magát itt, tök jófej az én gyerekem is, szép család vagyunk, örül a boldogságunknak, maradjunk is így, megérdemeljük.

He??? Én is úgy terveztem, hogy majd igyekszem barátságos lenni, és jó viszonyt kialakítani vele, de ez a kedvessége már annyira életidegen, hogy szinte megijeszt. Ráadásul nem csak nekünk mondta ezt, hanem a közös ismerőseinknek is, szóval nem gúnyolódott vagy ilyesmi. Nem értem, és ez aggaszt. Amúgy természetesen normálisan és partnerként viselkedem én is, nincs semmi bajom vele, a gyerekét is sajátomként nevelem a hét 3-4 napján, de én a helyében tuti hogy sokkal visszafogottabb, távolságtartóbb jófejséggel állnék a dolgokhoz, miközben kutyául szenvednék. Ti mit gondoltok erről a szituról?


2016. nov. 8. 04:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

Lehet, hogy kizárólag a gyerek érdekeit próbálja nézni, hogy neki jó legyen.

Vagy ő maga sem szerette már a férfét, és örül, hogy megszabadítottad tőle. ;) :P

2016. nov. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Mint az 1#-es, nagyon valószínű, hogy még szívességet is tettél neki, hogy elvitted tőle. Vagy van valakije neki is, azért ilyen kiegyensúlyozott. Az életben előfordul ez. Egyébként kulturáltan is el lehet(ne) válni. Akkor tudja az ember ilyen nyugalommal fogadni a másik új családját, életét, ha már érzelmileg nincs kötődés a részéről.
2016. nov. 8. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%

Vannak normális emberek, akiknek nem céljuk a gyűlölködés, és tényleg, őszintén örülnek más boldogságának akkor is, ha az az ő boldogtalanságuk árán is van... Nézheti a gyereke érdekét is, hogy a gyerek szereti az apját (a rossz férj nem egyenlő a rossz apával), és ha már veled is él, akkor ne áskálódjatok egymás ellen. Én nem alakítanék ki haragos viszonyt azzal a személlyel, akivel a gyerekem minimum az ideje felét együtt tölti.


Meg persze az is lehet, hogy a volt feleség valószínűleg jól tudja, te pont ugyanarra a sorsra fogsz jutni, és amikor lesz pici gyereketek, akkor apuci ugyanúgy fog farkalni, amerre lát.

2016. nov. 8. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%

Lehet, hogy talált jobbat, mint az exe, azért ilyen vidám.

Közben rájött, hogy tényleg xar volt a házasságuk, és bőven vannak olyan hibái a pasinak, amik nem hiányoznak. Mármint azon kívül, hogy szülés után 2 évvel már félrekefél és lelép. ;)

A "maradjatok együtt, megérdemlitek (egymást)" majd sokszor eszedbe fog még jutni, mikor veszekedtek, meg féltékenykedsz, hogy mikor merre jár. ;)

2016. nov. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Ha kedves, az a baj, ha bunkó akkor az a baj. He???
2016. nov. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
21%

Ez csak a látszat. Belül örlődik.

De akár össze is barátkozhatsz vele, a párod biztos örülne két feleségnek. Ha meg tényleg jól ki fogtok jönni, akkor miért ne?

2016. nov. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy baj ha kedves, csak azt hogy életszerűtlen, de nyilván ez a jobbik véglet.
2016. nov. 8. 08:17
 8/18 anonim ***** válasza:
95%

Ez tok olyan mint amikor az ex ferjem megcsalt, igaz elhagyni nem akart de kitettem, es kb ket naoig egy kicsit meg voltam zuhanva a harmadik napon mar eletem legjobb dintesenek tartottam es egy hetre ra mar visszatalaltam a regi boldog onmagamhoz.:;-))))))


A ferjem meg melydepresszioban volt a masik novel, probaltam oket atsegiteni a helyzeten, sok dologban segitettem belul meg 8 szor halat adtam a joistennek azert h megcsalt mert igy megszabadultam tole, mindezt ugy h a mi hazassagunk nem volt rossznak mondhato:-))


Szoval ebbol kiindulva szivesseget tettel neki, valoszinuleg masik pasi is van a kepben es gondolom o is azt erzi h hallalujah megszabadult tole:-))))Azota mar ismet ferjhez mentem, boldogok vagyunk....szoval ez a legjobb dolog ami valaha tortent velem es ez az, amit rengeteg szereto sosem fog megerteni/elhinni ezert erzed eletszerutlennek( ami teljesen ertheto a te szempontodbol).


O azota elhagyta az ex szeretot, ujra megnosult (nem a szeretot vette el) es meg mindig nincs jol meg millioszor elmondta h mennyiszer megbanta. Ennek mondogatasat akkor hagyta abba amikor kozoltem vele, h szivesseget tett.


Egyebkent en sajnalom a volt szeretot mert sztem illettek egymashoz es tokjofej csaj volt, szal innen nezve hibat kovetett el azzal h elhagyta, de mindenki mashogy eli az eletet.

2016. nov. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem végig gondolta az egészet, és arra jutot: ha megnyerte had vigye.

Nem ragaszkodik már egy olyan emberhez, ahol a férfi megcsalta őt.

Nagyon intelligens lehet ez a nő.

Lezárta, tovább lépett és talán talált valakit, aki jobban megbecsüli őt.

A terhet, a férjet átadta neked. Innentől te figyelheted, hogy mikor , merre járkál.. kit talál meg épp.

Levetted a terhet a válláról!

2016. nov. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező, én is hálátadtam volna a Jóistennek ha vki megszabadított volna a már exemtől hamarabb, de ő nem akart menni mert amúgy jó dolga volt eltartottam, vezettem a háztartást, miért ment volna?! Csak néha kellett neki új inger.

Mellesleg én is jobban bíztam volna egy nőben ha ott van a gyerek mint az exemben, így érthető a nő kedvessége is. Sztem örül hogy megszabadult a férjedtől -aztán majd írj pár év múlva hogy ha Teged is megszabadított vki ;-)

2016. nov. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!