Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A szerelmem éppen válni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmem éppen válni készül és a felesége tönkreteszi az életünket. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Először is, nem csak miattam válnak, már több éve külön alszanak, a férfi meg 8-9 hónapot van otthon egy évben, munkája miatt. Viszont a felesége nem dolgozott soha, csak úgy el lett tartva. Plusz lett 2 gyerek. Nagyon nehéz helyzet, mert én 23 éves vagyok, a -párom- 17 évvel idősebb. ennek ellenére nagyon szeretjük egymást, tudom hogy fiatal vagyok, volt egy 3 éves kapcsolatom, meg volt azon kivül más az életemben de soha nem éreztem így magam senkivel. Annyira jó minden köztünk, nem is hittem hogy létezik ilyen. De sajnos a felesége nem tudja ezt megemészteni, hogy ilyen fiatal vagyok. Mondta hogy nem szereti a férjét, viszont ott vannak a gyerekek és ő dolgozni márpedig nem akar. Meg aztán mit mondd a város? ez a legnagyobb problémája. Nagyon messze lakunk egymástól, ezért nem nagyon ismerjük egymás ismerőseit. Még az elején ilyenekkel próbálkozott, hogy nekem barátom van és csak a férje pénze kell. Többször telefonáltak a páromnak, ilyen szövegekkel, hogy a volt barátom és szeret engem és ki fogunk békülni, és nekem csak a pénze kell, meg hogy terhes voltam és elvetettem stb....persze ezek tiltott telefonszámról. egy idő után már nagyon sok, teljesen el vagyok keseredve,mostmár a gyerekeket használja fel, bevonja őket is. Utoljára azt mondta a páromnak amit én is hallottam,hogy mindent elvesz tőle, mert majd mindent neki ítél a bíró, mert szeretője van. És azt kívánja, hogy maradjon egyedül, én majd úgyis elhagyom, mert csak a pénz kell, legyen beteg és haljon meg. Egy ilyen idegbeteg nő mellett, lehet boldog párkapcsolatunk? mert a gyerekek miatt mindig lesz közük egymáshoz sajnos... Valaki tapasztalt ilyet?
2016. dec. 13. 13:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
A házasságban szerzett vagyon fele a nőé lesz, plusz a férfi szép tartásdíjat fizethet a két gyerek után. A nő mindig ott lesz a háttérben - ahogy írtad - a gyerekek miatt. Idősebb 17 évvel... Biztos, hogy ez kell neked? Miért nem keresel egy korban hozzád illőt, akivel békés, saját családod lehet?
2016. dec. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Gondolom, azt is elhitted, hogy mar evezredek ota nem szexelnek. A ket gyerek is a Szentlelektol lett... :"DDDDDD. Jaj, de sok ilyet lattam mar ugyanilyen helyzetbol indulva.
2016. dec. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

Igen, én tapasztaltam. Így utólag azt mondom, menekülj, amíg nem késő!!! Ha sikerül is elválnia, egy ilyen primitív volt házastárs tönkreteszi a kapcsolatotokat. Esetleg benned is kárt tehet. Sose fog leszálni rólatok, még akkor sem, ha talál magának valakit. És akkor ott vannak a gyerekek. Akiknek kell az apjuk, nyilván, részt fognak venni az életetekben. És a párod fél fizetése mindig a gyerekekre fog menni. Lehet, több is.

Én azt mondom, szórakozz vele, érezd jól magad, aztán keress egy korban hozzád illőt, akivel együtt kezditek a közös életeteket, akire számíthatsz, és nem zavar be senki. Pár év után valószínüleg a köztetek lévő korkülönbség is zavarni fog.

2016. dec. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Biztosan kell neked egy férfi 2 gyerekkel, exfeleséggel? Rá fogsz b*szni.
2016. dec. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%

Nem annyira vészes a helyzet, a gyerekek nagy valószínűséggel az anyjukkal maradnak, úgyhogy nem sokat fogod látni őket. A bíró nem fog neki "mindent" megítélni, az hogy szeretője van nem oszt nem szoroz a vagyoni perben. A telefonálásokat meg le lehet állítani- feljelenti zaklatásért. Még a nő ütheti meg a bokáját ha sokat pattog.

Az hogy tudnál-e vele élni, csak te tudod megítélni. Ha jó vele miért is ne?

2016. dec. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
98%

Végül is azt csinálsz, amit akarsz, de én egy percig nem maradnék ilyen kapcsolatban, mert jó nem sült még ki hasonlóból.


Az is rendben van, hogy nem a férfi pénze kell, de ha úgy hozza az élet, akkor anyagilag támogatod is? Mert válás után valóban a fizetése felétől fog elbúcsúzni minden hónapban, a maradék meg a maradék. Aztán kérdés, hogy az mire lesz elég.


Azt is jól látod, hogy a neje mindig képben lesz, ahogy a két gyerek is. Ráadásul te még most állsz családalapítás előtt. Lehet, hogy jelenleg eszedbe se jut, de pár éven belül már annál égetőbb probléma lesz ez az egész. Ő viszont negyven akárhány évesen nem biztos, hogy újra babázni akar, pelenkát cserélni, meg fél éjjel gyereksírást hallgatni.


De hát ezt gondolom belekalkuláltad te is, amikor nős, két gyerekes, idősebb férfival kezdtél kapcsolatba, mert ez ezzel jár.


És itt jön a 22-es csapdája, hogy ha most kitáncolsz a nagy lamúrból, akkor te leszel a szemét, aki szétszedte a családot, és po.fára ejtette szegény férfit, aki ártatlan, és nem tehet semmiről. Miattad nem éléhet a gyerekeivel, stb.

Úgyhogy maradsz a kapcsolatban, pont azért, mert mit szólnak majd a zemberek, és nyelsz kettő nagyot.


Majd egy-két év kínlódás után otthagyod, és keresel helyette egy korban hozzád illőt, akivel lehet családod is.


A másik, hogy gyorsan szülsz neki egy gyereket, mert csakazaértimegmutatod, aztán ő hagy ott téged a kicsivel, mert a másik házassága se véletlen ment tönkre, és ha még akart volna babázni, akkor három, négy, vagy több gyereket csinál a nejének, nem áll meg kettő után.


Szóval nem lesz ez akkora sikertörténet, csak az a kérdés, hogy mennyire tudod a fejed használni, és mennyire mész az érzelmeid és indulataid után, ilyen fiatalon.


Azt meg csak zárójelben jegyzem meg, hogy majd 2 gyerek után, megcsalva, otthagyva egy fiatalabbért, meg fogod érteni, hogy a felesége miért tesz meg mindent azért, hogy tönkretegyen titeket. Tudom, tudom, veled ilyen soha nem történhet meg, mert te mindent megadsz neki. ;)

2016. dec. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"Plusz lett 2 gyerek"

Honnan? Az ajtó előtt találták őket?


"már több éve külön alszanak"

Sablonszöveg. 23 évesen még el is hiszed.

2016. dec. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%

Ki milyet szakít, olyat szagol!

Úgy gondoltad, hogy majd a felesége dalolva átengedi neked, és lemond a gyerektartásról is, hogy könnyebben kezdjetek új életet!?

Komolyan nem értem, mi a kérdés.

Ők válnak, neked ehhez közöd nem sok, csak tudomásul kell venni, hogy akár évekig is húzódik, és akkor piszok drága lesz. De hát egy ronda válás már csak ilyen...

Neked most ki kell tartani a pasid mellett, ápolgatni a lelkét, és amíg nála vannak a gyerekek, addig meg játszani a tökéletes családanyát!

Ezt akartad, megnyerted, élvezd ki minden cseppjét!


Vagy úgy gondoltad, hogy ha elválnak, az pont ugyanaz, mintha agglegény lett volna? ;)

2016. dec. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Oké, értem én hogy mindenki tud mindent, hogy mi lesz a vége stb viszont én élek vele... amúgy meg más országban vagyunk. Szóval könnyebben véget lehet majd vetni ennek az egésznek. Az hogy 23 éves vagyok az meg nem jelenti azt, hogy naiv is. Sajnos a saját korosztályomban nem igazán találtam olyat, akivel el tudnám képzelni az életem, tényleg szeretem ezt az embert és szeretném ha boldog lenne mellettem. Tudja hogy gyereket is szeretnék és már beszéltünk erről, azt mondta hogy ő is szeretne tőlem... köszönöm a normális válaszokat, aki meg csak a rosszat látja és negatívan all hozzá, inkább megkérem ne írjon...
2016. dec. 13. 17:54
 10/13 anonim ***** válasza:
89%
"... én élek vele... amúgy meg más országban vagyunk." - na, most dontsd el, hogy vele elsz vagy mas orszagban vagytok.
2016. dec. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!