Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ahol a szülők szétköltöztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahol a szülők szétköltöztek és válnak, ott az apa mennyit foglalkozik a gyerekekkel?

Figyelt kérdés
Sokat veszekedünk, szétköltöztünk, válni fogunk a férjemmel. De minden veszekedés után a gyerekeit (2 és 6 évesek) sem hajlandó látni, nem hajlandó felvenni a telefont, hetekig nem látja őket, mert rám haragszik. Mennyire érthető ez a viselkedés? Másoknál is így viselkedik az apa? Ha az anyát megutálta, a gyerekei sem érdeklik már? Mit lehet tenni?
2017. jan. 8. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Két havonta egyszer vannak ott délutánt9l másnap délutánig.

Többre nincs igénye, akkor is csak ülnek a lakásban. Egyszer nem csinált még velük programot.

Aztán pattog, hogy azért utálják a gyerekek, mert ellene nevelem őket. :/

2017. jan. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Bence_ ***** válasza:
Eddig is ennyire egoista volt?
2017. jan. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk gyűlöletből el akarta perelni a gyereket. Megegyeztunk bo kapcsolattartasban, az sem elég. Gyűlölködik, tonkreteszi az életünket. Pedig o csalt es lepett le.
2017. jan. 9. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi nem veszekszünk még is csak 2hetente viszi el 1 napra vagy fél napra
2017. jan. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bosszúból (és hogy ne kelljen gyt-fizetni, még tart a perünk), 4-3 napos megosztást kért. Az egy év alatt kb. 8 alkalommal aludt nála a kisebb, a nagy soha, nem is hajlandó. Azt a kevés alkalmat is én erőltetem, mert különben megkapom, hogy én akadályozom a láthatást, holott segítenem kéne. A kisebb se akarna menni, nem tartja be a szigorú diétát, nem fizet soha semmit, különórákra sem hajlandó vinni őket. Szerencsére csak írásban beszélünk, igy mindennek nyoma van....
2017. jan. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi azért mentünk szét mert szeretőt tartott,és kiderült.Én félreraktam az érzéseimet,megtartom magamnak a dühöt majd akkor ha elalszanak a gyerekek (meg néha kiosztom viberen ha szóba kerül mit tett :D )és csak a gyerekek érdekét néztem.Heti 3-szor találkoznak,mikor beteg valamelyik gyerek akkor van hogy többet jön,múlt héten a kicsi beteg volt,eljött ide hozzánk és vigyázott rá meg ápolta egész nap míg én dolgoztam.Nem is sínylették meg a gyerekek a válást!
2017. jan. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
Akarna, de nem hagyom. Kéthetente jár neki láthatás, közte ne tömje a fejüket a dolgaival. Az exanyósom így is telebeszélte már a fejüket, hogy én milyen rendetlen meg telhetetlen vagyok, nem kell hogy még ő is rátegyen egy lapáttal. Két gyereket nevelni munka mellett nem könnyű. Persze ő könnyen mondja, hogy ő szívesen vállalja, neki nem gond, de a gyerekek az enyémek, én szültem őket. Ő már nem része az életünknek. Örüljön hogy egyáltalán belementem abba, hogy kéthetente elvihesse őket hétvégére.
2017. jan. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Így lehet tönkre tenni a gyerekeidet,utolsó!

Ugyanúgy apáé is a gyerekek,és igenis része kellene hogy legyen az életüknek!ezzel a hozzá állással csak nekik ártasz,feltéve ha apa egyébként egy normális ember.

(utolsó előtti voltam)

2017. jan. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!