Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után 3 kicsi gyerekkel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után 3 kicsi gyerekkel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szeretnék tapasztalatokat kérni, olyan Hölgyektől/Uraktól, akik 3 gyerekkel váltak. A gyerekek még nagyon kicsik (4 éves, 1,5 éves, 7 hónapos), a harmadik kicsi nem tervezett volt. A kapcsolat végzetesen megromlott, megpróbáltuk megjavítani, de sajnos menthetetlen. Arra lennék kíváncsi a gyerekek láthatása a gyakorlatban hogy működik 3 kicsi gyerek esetén, főleg olyanok véleményét kérném, akik átéltek hasonló helyzetet.

Kérném, hogy tapasztalatokat írjatok, ne ítélkezzetek, és ne próbáljatok az együttmaradás mellett érvelni, a helyzet már eldöntött, a kérdés csak az, hogy mi van utána.

Köszönöm!


2017. jan. 11. 06:08
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
Nem akarlak megbántani, de 3 gyerekkel csak is a magány. A többiről nem tudok nyilatkozni. A ti döntéseteket alapján gondolom. Bár ez rizikós mivel még tényleg elég kicsik.
2017. jan. 11. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen picit nem lehet elvinni láthatásra, többnyire a heti-kétheti látogatás az anyánál, amit meg szoktak ítélni. Vagyis az apa odamegy, játszik velük pár órát, stb. Ha már mindhárman elég nagyok, hogy az apánál aludhassanak, és eltöltsenek egy-két éjszakát távol otthonról, akkor lehet kérni a bíróságon, hogy módosítsák a láthatásokat. Azt nem nagyon szokták engedni, hogy a nagyobbakat elvidd, a legkisebbet pedig még nem tudod, mivel egyenlő feltételek illetik meg a gyerekeket.
2017. jan. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat, hasznosak voltak, bár az utolsó válaszadó tudott érdemben segíteni. A magánéleti vonatkozás most annyira nem lényeges.

Én olyan megoldásra gondoltam, hogy mivel egy városban élnek, a gyerekekért Apuka menne hétköznap délutánonként az oviba-bölcsibe, így minden nap tudna időt tölteni velük, plusz a hétvégén találkoznának. nem anyatejes egyikük sem, így ez a probléma nem áll fent.

Talán így sérülne mindenki a legkeésbé...

2017. jan. 12. 05:30
 4/6 anonim ***** válasza:
A gyerek lathatasa 3eves korig annal a szulonel van aki gondozza,ettol elterhet ha ketten megegyeztek es tartjatok magatokat hozza.En a ket kicsit nem adnam.2kicsivel valtam,az egyik 2eves volt,a kicsi meg pocakban volt amikor vege lett,semmilyen nagy lelki serulest nem vettem eszre pedig kulon varosban eltunk,2hetente jott hetvegen par orara,a kicsi is az apjanak tekinti.A kicsi 2.szulinapjat mar az uj parommal toltottuk,a lathatasokat tovabbra is betartjuk,het kozben skypeon,mindket gyerek apukajanak tekinti az apukajukat es potapukanak a potot,szerintem ugxanugy szeretik mindkettejuket,nyilvan a parommal joval tobb kozos idot toltenek.Szoval van egy birosagi dontes es van az amiben megallapodtok.Amit te irsz az inkabb kozos felugyelet.Mi kizarolagos felugyeletben allapodtunk meg.
2017. jan. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy viszont fontos: le legyen rögzítve az,hogy történik a láthatás. Jobb lenne ha meg tudnátok egyezni ebben mert ha a hatóság dönt nem biztos,hogy olyan döntést hoz amit ti megoldhatónak, jónak véltek.

Ha most úgy tűnik is,hogy működik az amit megbeszéltek a későbbiek folyamán esetleg viták alakulhatnak ki, ezért fontos,hogy le legyen rögzítve az, amiben megegyeztek. A leveledből kitűnik - bocsánat,hogy ezt megemlítem-,hogy egy értelmes, okos ember vagy, biztos a volt társad is az, ezért remélhetőleg a Ti kettőtök közös döntésén, megbeszélésén múlnak a továbbiak.


A gyerekek nagyon kicsik, főleg a két kisebbik.- Mindenképpen célszerű ilyenkor a láthatás annál a szülőnél akinél maradnak a gyerekek.A 4 éveset már esetleg el lehet vinni 1 napra,valami programra, Ő már elég nagy ehhez. Feltéve ha lelkileg mindez nem viseli meg.

2017. jan. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én most valok, 7,3 és 1 evéssel.

A nagyok ovisok, őket apuka minden szerdán az oviban felveszi és másnap reggel az oviban leadja.

Minden második pénteken a nagyokat oviban felveszi és vasárnap 10-re haza hozza, akkor 1 órát nálam együtt lehet az 1 evessel. Apukának persze ez nem elég, ő azt szeretné, ha egyik hétvégén csak a 7 éves, másik hétvégén csak a 3 éves, harmadik hétvégén csak az 1 éves és negyedik hétvégén egyik se lenne vele, mert szeretne pihenni.

Az 1 éves meg szopizik, így nem tudom oda adni, ezt most úgy néz ki, megértette.

2017. jún. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!