Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért zavar, hogy a leendő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar, hogy a leendő "volt" feleségem mással "kavar"?

Figyelt kérdés
Bő 2 hónapja költöztünk szét, 5 évig éltünk együtt.
2017. jan. 12. 22:13
 1/10 A kérdező kommentje:

olyan ellentétek vannak köztünk, hogy nem tudjuk rendezni.

a változástól félek?!

2017. jan. 12. 22:14
 2/10 anonim ***** válasza:
22%
Zavarodjál meg...
2017. jan. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Remélem lesz 1-2 normális válasz is...
2017. jan. 12. 22:26
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
2 hónap még nagyon kevés. Hiába váltatok szét valószínűleg még nem sikerült magadban lezárni és a különbségek ellenére még érzelmileg kötődsz hozzá. Akkor nem zavarna ha már semmit sem éreznél iránta. Sajnos ehhez idő kell.
2017. jan. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
1%
Normális választ vársz oszt a kérdést sem tudtad feltenni. Leendő v volt? a kettő nem ugyanaz öcsém :DDD
2017. jan. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Leendő volt = el fog válni a feleségétől. Az apró betűs rész ezt igazolja is. Tehát utolsó hozzászóló te röhögsz miközben te vagy röhejes. Öngól! :D

Kérdező: előttem már leírták.

A problémák ellenére még kötődsz hozzá, idő kell.

2017. jan. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
öngól :DDD ilyen faszul leírni valamit...
2017. jan. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

VÁLÓFÉLBEN vagyunk, bár gondolom egyesek ebbe is belefognak kötni. a sz@rosok minek irkálnak ide??!


Tudom, hogy nem tudunk együtt élni, de akkor is... már legalább egy éve elvoltunk hidegülve egymástól. papírok beadva a váláshoz, 2 hete.

2017. jan. 12. 22:49
 9/10 anonim ***** válasza:
63%

Nyugi, az én exem 2,5 éve nem bír belenyugodni, hogy másik párom van :-)

Azt "elfelejti", hogy ő lépett ki, duplán ráadásul :-D


Ez sztem azért van, mert némelyik ffi tulajdonaként kezeli a volt feleségét/bnőjét.


Az én exem pl kőkemény gyűjtögető volt, így valahol érthető, hogy tőlem sem tudott "megválni".

2017. jan. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
már 5 hónapja külön élünk. első tárgyalás is megvolt. de ez a része nem változott...
2017. márc. 12. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!