Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjem elhagyott, mert már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem elhagyott, mert már nem tudott velem együtt élni (állítása szerint) és összeköltözött egy másik nővel. Ez teljesen végleges elhatározás? Van olyan, akinél ez történt és a párja visszament?

Figyelt kérdés
Úgy érzem rajta, nehezen tud elszakadni tőlünk, mert van egy 2 éves kislányunk is. Én még úgy érzem, vannak érzelmei irántam, a nő csak egy kapaszkodó számára, hogy ne kelljen egyedül lennie. 10 évig voltunk együtt, nem hiszem, hogy ebből ilyen egyszerűen ki lehet szállni. A nőnek vőlegénye volt, aki szeretné visszakapni a csajt. Kíváncsi lennék minél több tapasztalatra és véleményre. Köszi!
2010. máj. 5. 11:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
62%

Ha a te hiányoddal a fejében fekszik mellé az új csajnak, ez feszültséges lesz, és csak akkor hiányozhatsz neki ha hanyagolod. És a kislány miatt úgyis találkoztok, és rájön milyen jó is veled, és talán visszakapod. Én is itt kérdezősködtem anno, gombóccal a torkomban, most meg le sem tudnám vakarni a szóban forgó csaj.

Türelem kérdése.

24/F

2010. máj. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
83%
sajnos vannak olyanok akik visszafogadnák.egyik példa erre barátnőm.együtt laktak a vőlegényével, aki 3,5 év után egyik szombat mikor barátnőm dolgozott összepakolt és elment, annyit írt levélbe, hogy nem bírja tovább a panelt és majd segít rendezni a tartozásait, aminek nagy részét ő okozta...a végén kiderült, hogy egy másik csaj volt a dologban, de 3 hónap külön lét után a srác visszakönyörögte a magát, bnőm pedig volt olyan hülye hogy visszafogadta...
2010. máj. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm ezt a sok választ, mindegyik fontos számomra. A maga módján annak is igaza van, aki azt mondja, felejtsem el, de még nagyon friss a dolog és egyelőre nem megy. Köszönöm!
2010. máj. 5. 11:47
 14/23 anonim ***** válasza:
Apám a család háta mögött kavar, a te párod legalább őszinte.
2010. máj. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
52%

Legyen eszed légyszives, nehogy visszafogadd!!

Aztán újból és újból megfogja tenni, ezt nem szabad hogy rádkapjon!Felejtsd el, ettől kapsz te jobbat is!!Meg a lányodra is vigyázz!!Sok sikert és hallgass ránk!Nem szeret ő téged annyira ha más nővel van most is!

2010. máj. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszer meg lehet bocsátani, ha rájön, hogy mekkora hülyeséget tett. Lehet hogy idővel észhez tér. Persze azon túl még egyszer nem nézném el neki.
2010. máj. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
12:12 - Észhez tér? És mi van, ha te voltál a tévedés, és nem az, akivel most összejött? Ismertem egy lányt, aki azt mondta, hogy csak a család miatt házasodnak össze, de pár hónap múlva majd elválnak, de a családjuk olyan, hogy nem tehetnek mást.
2010. máj. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Szerintem ebben az esetben, ha vissza megy nagyon nem mindegy, hogy mennyi idő után, és mik az előzmények.

Ha pl rövid időn belátja, hogy tévedett, és teper, hogy helyre hozza a dolgokat, talán! lehet adni egy esélyt neki, de csak, ha tényleg úgy érzed nem kételkedsz benne ezek után, és 100%-ig megtudod neki bocsátani ezt. Pár hónapos távollét után én már nem hajlanék a békülésre, illetve abban az esetben, ha a nő dobja őt. Azért menjen vissza mert belátja hibázott, ne azért mert egyedül maradt. De én a helyedben nem várnék rá, csak Te szenvedsz, ha hiú ábrándokat kergetsz, hogy újra együtt lehettek. Próbál túl lépni ezen (tudom mondani könnyű) és még jól is alakulhatnak a dolgok, de várni ne várj rá, szerintem!

2010. máj. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Teljesen igazatok van, csak "az idő mindent megold" most olyan közhelynek tűnik :-( De megpróbálok erős lenni.
2010. máj. 5. 13:57
 20/23 anonim ***** válasza:
Én a saját tapasztalatomat tudom leírni. Volt férjem akart válni, állítása szerint már nem szeretett, nem érzett irántam semmit. De ez szerintem "csak" duma volt, szerintem úgy gondolta, jobb való mellém, Ő eléggé magának való emberke, akinek az az igazság, hogy nem való család. Elköltözésem hetében legalább 3x kérdeztem, biztosan ezt akarod? Azt válaszolta igen, ezen nincs már mit megbeszélni. El is költöztem. Nem sokkal később beadtam a válópert, már együtt éltem a jelenlegi férjemmel. A válásunk napján kinyögte, hogy Ő valójában még szeret és nagyon sajnálja, hogy ez így alakult. Én akkor már nem sajnáltam, túl voltam rajta. Ezt csak azért írom, hogy lehet ilyen, ha túl makacs a férjed vagy egyszerűen az elhagyáskor nincs tisztában az érzéseivel, csak utána lesz világos előtte, hogy valóban szeret még. Nálunk nem volt nő a dologban!
2010. máj. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!