Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A párom volt felesége miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom volt felesége miért engem piszkál, amikor a válásuk után 1 évvel jöttünk össze?

Figyelt kérdés
Elhagyta a páromat, mert nem volt elég jó ember szerinte, összejött mással. Mi rá 1 évre jöttünk össze, páromnak én vagyok az első kapcsolata a válás után. Amíg én nem jöttem képbe normális volt viszonylag a párommal, de amióta együtt vagyunk szemétkedik, vissza hallom hogy szid a rokonoknak, barátoknak, utcán beszólogat, fintorog. Panaszkodik hogy milyen sz@r az élete. Miért csinálja ezt, ha neki nem kellett a párom?
2017. jan. 15. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert hülye... most őszintén, nem mindegy, hogy mit gondol rólad? Van gyerek? Ha nincs, kb. nagy ívben lesz.@rnám.
2017. jan. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván zavarja, hogy neki nem jött be az élet, mïg ugye a volt párja boldog kapcsolatbn van. Téged meg egyszerűbb szekálnia, mint őt.
2017. jan. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Szergej55 ***** válasza:
A hörcsög azt mondta a fejében, hogy az új palival jobban fog járni, de pofára esett a nőci. Te pedig ha boldog vagy a partnereddel, akkor minden rendben van és szard le az illetőt.
2017. jan. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Van közös gyerekük?

Ha nincs, akkor nem is kell találkoznotok. Miért beszél egyáltalán a pároddal?

2017. jan. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Van gyerekük szóval ennyiből nehezebb a helyzet.
2017. jan. 15. 15:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert boldogtalan.Ha egyébként nincsen veled semmi baj,nem is elszeretted a férjét,akkor nincs más oka,hogy így viselkedjen.
2017. jan. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszerű a válasz. Mivel te képbe kerültél, tudja előre hogy csökkenni fog a befolyása a párodon. Mert ő meg fog veled beszélni mindent és lesznek olyan dolgok amire nemet fog mondani neki.
2017. jan. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!