Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 2 hónapja mentünk szét van 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapja mentünk szét van 3 gyermek akit kb 3 hete az anyjuk nem enged látni, telefonos tájékoztatást is megtagadja. A gyerekek nagyon szeretnek és tudom ez a baja! Tények igazolják hogy ellenem hangolja őket. Mit tegyek hogy láthassam a kicsiket?

Figyelt kérdés

2017. jan. 21. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Menj vissza a családodhoz.
2017. jan. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem enged vissza....

akkor most mi legyen szerinted?

2017. jan. 21. 18:22
 3/10 anonim ***** válasza:
A válást beadtad?
2017. jan. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem mert mindenemet otthagytam nekik nem kell semmi csak látni a gyerekeket
2017. jan. 21. 20:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Épp ezért kell kérni a gyerekelhelyezést és a láthatás szabályozását is. Ezt lehet válóperen kívül, ideiglenes intézkedéssel is. Jelenleg ugyanannyi jogod van a gyerekekhez, mint neki. Ha járnak pl. óvódába, oda nyugodtan elmehetsz, láthatod őket és el is hozhatod őket. Keresd fel a Gyámhivatalt is. Ha a lakás közös, onnan sem tilthat ki téged csak úgy.
2017. jan. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

bíróság nélkül is bemehetek a gyámhivatalba hogy a láthatást elintézzem?

kérdeztem őket de azt mondták kell a bíróság végzése.minek tárgyalás ha nem kell a vagyon mert nekik hagyom?a lathatást akarom rendezni de mar nem érem be a szavával.kell valami határozat is.

köszi a segítségedet nő vagy?

2017. jan. 21. 21:53
 7/10 anonim ***** válasza:
A láthatást egyelőre nem tudod intézni, hiszen a gyerekek nem lettek az anyukánál elhelyezve. Ami azt jelenti, hogy jelenleg ugyanolyan jogod van hozzájuk, mint az anyának. Bármikor láthatod őket, nem tilthatja meg. Mi a volt párommal nem voltunk házasok, ezért nem volt válóper, csak gyerekelhelyezés és tartásdíj megállapítása. Írtam egy beadványt, kitűztek egy időpontot a tárgyalásra, majd ott döntöttek, később megérkezett a határozat is. Ez azért így sajnos több hónapig eltart, ezért lehet kérni az ideiglenes intézkedést. Ha pl. elmész a gyerekekért az oviba, ha tudsz és hazaviszed őket, akkor az anyjuk biztos rohanni fog, hogy rendezze a dolgokat. Azért a vagyonmegosztást se hagyd, ami nem azt jelenti, hogy vegyél el bármit is tőlük, csak rendezni kell a dolgokat. Ha megítélik a gyerektartást, az 3 gyerek esetén a fizetésed 50%-a is lehet. Tehát ha mindent otthagysz és a fele fizetésedet is viszik, akkor nehéz helyzetbe kerülhetsz. Igen, nő vagyok. Én is maradtam a házban a gyerekkel, de az évek során kifizettem az exem részét.
2017. jan. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

hát nincsen fizetésem mert a vállakozás amit csináltam az ő nevén van ezért

otthagytam azt is persze nem tudja majd vinni úgy mint én és bele fog bukni.

A gyerekeket pedig azóta nem viszi sehova az orvost pefizette és tavaj is kb fél évet nem jártak oviba.

most is ezt a taktikát választja az ovi is falaz neki.

Egy igazi rémbanya súlyos személyiségzavarral.

Fordulhatok a rendőrséghez ha megtagadja a láthatást?

2017. jan. 22. 01:13
 9/10 anonim ***** válasza:

Sajnos ilyen esetben a rendőrség nem tud mit tenni, nem fognak odamenni és kivenni anyuka kezéből a gyerekeket és odaadni neked, mert mindkettőtöknek egyenlő jogotok van hozzájuk. Ha a lakás közös és oda nem enged be, akkor már igen. Illetve ha mégis mennek óvodába a gyerekek és az óvónő nem adja oda neked a gyerekeket, akkor szintén hívhatod a rendőrséget, illetve bejelentést tehetsz az intézmény vezetőjénél.


Ha nagyon nem megy a dolog, még van valami, amit megpróbálhatsz, bár ez elég nehéz lesz neked is. Két férfi ismerősömnél is bevált: egyszerűen eltűnsz néhány hétre, nem keresed a gyerekeket és az anyukát sem. Mindkét ismerősömnél néhány hét után az anyuka kezdte el hívogatni, hogy "Na mi van, elfeledkeztél róla, hogy van gyereked, nem is akarod látni, nem is akarsz vele lenni többet?" Az eltiltás is csak addig "buli", amíg ezzel bántani tud téged. 3 gyerekkel 24 órában egyedül nem könnyű, és még a vállalkozást is vinni...Előbb utóbb alig várja majd, hogy elvidd a gyerekeket 1-1 napra, hogy ő is tudjon pihenni egyet.

2017. jan. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
egész jó ötlet nem is gondoltam rá,de egyszer azt mondta azt szeretné a legjobban ha egyáltalán nem láthatnám őket,miért nem tudom imádnak mind a gyerekeim legutolsó ottletemkor el akartak velem jönni az ajtóból cibálta őket vissza...
2017. jan. 23. 01:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!