Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A szüleim állandóan veszekedne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim állandóan veszekednek, de nem akarnak válni?

Figyelt kérdés
Ha apa itthon van, anyával nagyjából állandóan veszekednek, mindenen. (Olyanokon h melyikük jár többet boltba, vagy h melyikük hibája, ha én vagy a hugom rossz jegyet kap) Anya állandóan válással fenyegetőzik, de nem fognak elválni, mert négyen vagyunk testvérek és a legkisebb testvérem csak fél éves és anyámnak pénze nem lenne ránk, apámnak meg ideje. Tudom, hogy borzasztó vagyok, de azt szeretném, hogy inkább váljanak el, mert még az is jobb lenne, mint amit most csinálnak. Szerintetek én tudok valamit csinálni, hogy jobb legyen a helyzet?

2017. jan. 22. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:

sajnálom, hogy ez a helyzet, és egyetértek veled


nagyon rossz mintát fognak a testvéreid eltanulni a szüleidtől, ha csak ezt látják tőlük, plusz érzelmileg se fognak mindent megkapni


semmit nem tudsz tenni, legfeljebb beszélhetsz velük, azonban az ő életük, nem hiszem, hogy nagy hangot kapna a te kis szavad


pedig legtöbbször a gyerek sokkal jobban realizálja a dolgokat, mint a szülei

2017. jan. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megértelek teljesen, de az ég világon semmit sem fogsz tudni tenni. Négy gyerek mellett, hacsak nem igen tehetős családról van szó, egyszerűen nem opció az egyedülállóság. Sajnálom, hogy ti isszátok levét, én pont ezért vagyok a kis költségvetésből operáló nagycsaládosság ellen...
2017. jan. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!